Gwiazdy kwestują dla WOŚP fot. Szymon Żurawski

Gwiazdy zbierają pieniądze dla WOŚP. Zielińska, Dereszowska i Herbuś na ulicach Warszawy

Sławne wolontariuszki ze sztabu Polki.pl zbierały pieniądze na ulicach Warszawy - zobaczcie je w akcji!
Joanna Germak / 15.01.2017 16:47
Gwiazdy kwestują dla WOŚP fot. Szymon Żurawski

15 stycznia 2017 na ulice kwestować dla WOŚP wyszło ponad 120 tys. wolontariuszy. W tym członkinie sztabu Polki.pl - Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska i Edyta Herbuś. Gwiazdy zbierały pieniądze na ulicach Warszawy od 11.00. Edyta Herbuś na ulicy Mokotowskiej, Kasia Zielińska na placu Zbawiciela, a Anna Dereszowska czeka na Saskiej Kępie przy pomniku Agnieszki Osieckiej.

Ile pieniędzy do tej pory udało się zebrać podczas 25 finału WOŚP?

Jak widzicie, Kasia Zielińska nie próżnowała! Łatwo ją było znaleźć - wyróżniała się dzięki różowemu płaszczykowi i czapie z pomponem. Dlaczego dołączyła do naszego sztabu?

Super jest pomagać i wyciągnąć rękę do drugiego człowieka. Wtedy dopiero życie ma wartość! - powiedziała nam Kasia.

Gwiazdy wspierają WOŚP - kto w tym roku i jak angażuje się w pomoc fundacji Owsiaka?

Ale Edyta Herbuś też miała wielu chętnych na wośpowe serduszka ;) Do jej puszki wrzucili pieniądze m.in. Ewa Chodakowska z mężem i Margaret. Edyta do tej pory inaczej wspierała WOŚP. Polki.pl namówiły ją, by została wolontariuszką.

Chciałam dać z siebie coś więcej niż tylko przekazać sukienkę na licytację. Taki pomysł, żeby się spotkać bezpośrednio z ludźmi jest świetny! - powiedziała Edyta.

 

Nasze polkowe wolontariuszki spotkały się rano pod siedzibą TVN - tam w dobry nastrój wprawił je Marcin Meller, który najwyraźniej też się nieźle bawił ;)

Anna Dereszowska od razu po wywiadach dla TVN pojechała kwestować na Saską Kępę.

Co warto wiedzieć o WOŚP i 25. finale?