POLECAMY
Sklep on-line z modą dziecięcą

Groshki oferują niebanalne ubrania dla waszych Dzieci, które nadadzą im indywidualny styl i podkreślą ich charakter. Sprzedajemy coś więcej niż zwykłe ubranka. Znajdziecie u nas ubrania najlepszych dziecięcych projektantów, wybranych holenderskich i angielskich marek.

 

Nasze ubrania to luz, wyrazisty styl, fantazja i lekka ekstrawagancja w dziecięcym wydaniu. Są ubrania bajecznie kolorowe, wzorzyste, ale są też proste, wręcz ascetyczne w formie i kolorze. Wszystkie łączy jedno - pasja, styl i wysoka jakość.

 

Sklep i marka Groshki powstały na początku 2012 roku, tuż po narodzinach naszego drugiego dziecka. Jak to często bywa, inspiracją i motywacją do założenia sklepu były właśnie nasze dzieciaki, dla których szukaliśmy ciekawych ubranek, niekoniecznie w cukierkowych kolorach i niekoniecznie w dziecinne wzorki.

 

A dlaczego głównie holenderskie marki? Ponieważ nasza najlepsza przyjaciółka i jej holenderski mąż mieszkają i wychowują swoje dzieci w Holandii, więc mamy sporo okazji do podglądania, jak się ubierają tamtejsze dzieci. I bardzo nam się podoba swoboda w podejściu do „małej mody”, zabawa formą, wzorem. Wszystko dla radości, komfortu i nieskrępowanej ekspresji Małych Ludzi.

 

Zapraszamy na zakupy www.groshki.pl i życzymy wielu ciekawych inspiracji modowych.
Pozdrawiamy,
zespół Groshki.pl
e-mail: kontakt@groshki.pl
tel. 22 379 79 62

Moda dziecięca - trendy wiosna/lato 2013
Moda dziecięca - trendy wiosna/lato 2013
Trendy w modzie dziecięcej - co nowego w sezonie 2013? Zaprzyjaźnione z nami groshki.pl specjalnie dla nas przyjrzały się kolekcjom na amsterdamskich targach odzieży dziecięcej "KleineFabriek". Przeczytaj i dowiedz się, co będzie hitem mody dziecięcej w sezonie 2013! Czytaj więcej
Ubranka Mim-Pi dla dziewczynek - lato 2012
Ubranka Mim-Pi dla dziewczynek - lato 2012
Ubranka jak z marzeń dla dziewczynek proponuje holenderska marka Mim-Pi. W kolekcji na lato 2012 znajdziecie bajecznie kolorowe ubranka dla małych i jeszcze mniejszych księżniczek. Kolekcje tej marki kupicie w Polsce w sklepie internetowym groshki.pl. Jak wam się podoba? Czytaj więcej