Nie wiesz, jak nazwać swojego psa? Oto top 25 imion dla suczek!

Podpowiadamy, jakie imię dla suczki będzie i oryginalne, i łatwe w nauce dla zwierzęcia. Zobacz!
Agata Bernaciak / 8 miesięcy temu

Zastanawiasz się nad imieniem dla suczki? Większość z nas chce nazwać psa w wyjątkowy i oryginalny sposób. Jak się okazuje, zadanie to jednak do łatwych nie należy, bo przecież tego imienia będziemy używać przez najbliższe kilkanaście lat!

W internecie można znaleźć bardzo dużo imion dla psów, ale... dla suczek wybór ten nie jest już taki duży. Właśnie z tego powodu - specjalnie dla was - przygotowałyśmy wideo, w którym prezentujemy top 25 imion dla suczek, które skradły nasze serca! Wszystkie są wyjątkowe i naprawdę łatwe w nauce dla zwierzęcia i jego właściciela. Które podoba wam się najbardziej?

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo!

Poznaj 25 najładniejszych imion dla suczek. Jesteśmy przekonane, że któreś z nich będzie idealnie pasowało do twojej pociechy!

Polecamy! Jak wychować grzecznego psa – 7 zasad Jak obliczyć wiek psa? Podpowiadamy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/przedwczoraj
Napiszcie mi czy mieliście kiedyś dobermana
/przedwczoraj
kupuję dobermana dopiero na wiosnę bo umnię jest jakaś bakteria wiem bo miałam 2 koty umarły jak miały 4 miesiące i miałam 2 dobermany Nestora i Izis a moje koty umarły w tym roku miały na imię Czarli i Ciapek
/przedwczoraj
a i zapomniałam napisze wam te imiona bo morze wam się przydadzą no to tak 1. iskierka 2.tiara 3.księżniczka no i tyle mam nadzieje że wam się przydadzą pozdrawiam
POKAŻ KOMENTARZE (1)