To, co ten kogut robi dla swojej dziewczyny, rozczula. Każda z nas chciałaby mieć takiego faceta

To, co ten kogut robi dla swojej dziewczyny, rozczula. Każda z nas chciałaby mieć takiego faceta fot. Adobe Stock, badescu
To, ile zwierzęta mają w sobie empatii, jest niesamowite. Dziewczyna tego koguta nie ma jednej nóżki, a on każdego dnia się nią opiekuje. To, co dla niej robi, poruszy najtwardsze serca. Sam zobacz to nagranie.
/ 01.02.2024 22:00
To, co ten kogut robi dla swojej dziewczyny, rozczula. Każda z nas chciałaby mieć takiego faceta fot. Adobe Stock, badescu

Czułość i dzielenie się jedzeniem to dwie cechy, których kobiety oczekują od swoich partnerów. Nic więc dziwnego, że wiele pań chciałoby mieć takiego ukochanego jak ten… kogut. Zwierzak robi wszystko dla swojej ukochanej, która jest wyjątkowo potrzebująca. Sam zobacz, jak cudowną kurzą parę tworzy ta dwójka.

Kogut opiekuje się swoją dziewczyną

Historia tej kurzej pary w błyskawicznym tempie obiegła internet, a została udostępniona przez portal thedodo.com. Basil to cudowna kurka, która musiała przejść amputację łapki. Jej urok osobisty jest jednak tak magnetyczny, że przyciągnęła pewnego przystojniaka. Kogut o imieniu Shrimp całkowicie oszalał na jej punkcie.

To wszystko można było poznać po tym, jak on na nią patrzył. Po prostu bardzo ją kocha – możemy przeczytać w nagraniu udostępnionym na kanale "Dodo" na YouTubie.

Shrimp każdego ranka przybiega do Basil, aby sprawdzić, jak się ma i czy na pewno zjadła już swoje śniadanie. Czuwa nad nią i nigdy sam nie zacznie posiłku, dopóki nie zobaczy, że ona jest już najedzona. Czy nie jest to miłość w najczystszej postaci?

Kurza para poruszyła internautów

Kurza parka spędza ze sobą sporo czasu. Basil doszła już do siebie po zabiegu i coraz częściej pojawia się też na zewnątrz, gdzie Shrimp zupełnie nie spuszcza jej z oka. Jest jej wiernym towarzyszem i mógłby przychylić jej nieba, co zachwyciło internautów.

- Basil i Shrimp to zdecydowanie bratnie dusze.
- Jestem zdumiona głębią uczuć, do jakiej zdolne są kurczaki.
- To jest niesamowicie słodkie.
- Koguty są inteligentne i najbardziej lojalne - możemy przeczytać w komentarzach na YouTubie.

Sam zobacz, jak wygląda ta cudowna para. My nie możemy wyjść z podziwu nad oddaniem Shrimpa. Cóż za koguci superbohater.

Źródło: thedodo.com

Czytaj także: 
Trójłapka Kimczi w ostatniej chwili została uratowana przed uśpieniem. Możesz dać jej drugie życie
Pies tej kobiety został porwany. W akcie desperacji była skłonna poświęcić życie
Przerażony kotek utknął na autostradzie. Uratowała go odwaga tej kobiety
 

Redakcja poleca

REKLAMA