To, co pies bez nóg zrobił dla swojego przyjaciela, wzrusza do łez. Możemy się od niego uczyć determinacji

To, co pies bez nóg zrobił dla swojego przyjaciela, wzrusza do łez. Możemy się od niego uczyć determinacji fot. Adobe Stock, Caterina Trimarchi
Żadne stworzenie nie jest tak wrażliwe, empatyczne i bezinteresowne jak pies. Nasi czworonożni przyjaciele pomagają innym nawet wtedy, gdy sami są potrzebujący. Tak też zrobił ten psiak. To, co uczynił dla swojego przyjaciela, wyciska nam łzy z oczu.
/ 27.03.2024 21:00
To, co pies bez nóg zrobił dla swojego przyjaciela, wzrusza do łez. Możemy się od niego uczyć determinacji fot. Adobe Stock, Caterina Trimarchi

Wielu rzeczy moglibyśmy uczyć się od naszych pupili. Szczególnie jednak są to takie cechy jak empatia i poświęcenie. To właśnie nimi bowiem czworonogi mają wypełnione swoje małe serduszka. Udowadnia to ten psiak. To, co zrobił dla swojego niepełnosprawnego przyjaciela, porusza do łez. Zwłaszcza że sam nie ma dwóch łapek. I właśnie to stało się sednem jego poświęcenia oraz determinacji. Musimy przyznać, że taki przyjaciel to prawdziwy skarb. Sam zobacz to wyjątkowe nagranie.

To, co pies bez nóg zrobił dla swojego przyjaciela, wzrusza do łez

Na facebookowym profilu Pozytywny co jakiś czas pojawiają się urocze filmiki ze zwierzętami. Jedne są zabawne, a inne niezwykle wzruszające. Właśnie tą drugą cechą możemy określić nagranie przedstawiające dwa niepełnosprawne psiaki. Przyjaźń między nimi jest niezwykła, a jeszcze bardziej zadziwia poświęcenie jednego względem drugiego. 

Ludzie, którzy są w stanie zrobić wszystko dla swoich przyjaciół, doskonale zrozumieją zaangażowanie tego psiaka. Choć sam nie ma dwóch łapek, postanowił… nauczyć swojego niepełnosprawnego przyjaciela, jak poruszać się w takim przypadku. Już sama historia jest emocjonalna, ale jej finał wyciśnie wam łzy z oczu.

Pies bez nóg uczy przyjaciela chodzić

Psiak, który nie potrafił chodzić na dwóch łapkach, na początku nie był w stanie w ogóle się podnieść. W pewnym momencie jednak, obserwując starania drugiego czworonoga, zaczął się poruszać. Ta niesamowita historia z happy endem wzruszyła internautów, którzy wyrazili swój zachwyt w komentarzach pod filmikiem.

- Coś pięknego, nie sposób się nie wzruszyć.
- Wielkie przytulasy i buziaki dla dzielnych piesków.
- Cudownie, zwierzęta są wspaniałe – piszą komentujący.

My też jesteśmy poruszeni historią tych dwóch psiaków. Nie da się ukryć, że połączyła je wyjątkowa relacja. Tylko zobacz, całe nagranie i jak wyglądała ta wzruszająca chwila.

Źródło: Facebook.com, Pozytywny

Czytaj także:
Szczeniak nie chciał opuścić rannego przyjaciela. To, co stało się później, rozczuli cię jeszcze bardziej
Nie każdy bohater nosi pelerynę. Zobacz, co Dora zrobiła dla innego psa
To, co zrobił, aby odnaleźć ukochanego psa, jest godne podziwu. Taki opiekun to skarb

Redakcja poleca

REKLAMA