Ruszyły wybory na kocią piękność. Komu ty przyznasz koronę?

Kocia piękność fot. Getty Images, Julia Gomina
Właśnie rozpoczęły się wybory kociej piękności Wrocławia. O tytuł ubiegają się zarówno domowe pupile, jak i cudowne zwierzaki ze schronisk. Sprawdź, na którą kocią miss zagłosujesz.
/ 08.03.2024 13:10
Kocia piękność fot. Getty Images, Julia Gomina

Wszystkie koty są piękne w oczach ich opiekunów, ale tylko jeden może otrzymać tytuł Kociej Piękności Wrocławia 2024. Do konkursu stanęło tysiące zwierzaków wyjątkowej urody. Któremu z nich zostanie przyznana korona zwycięzcy?

Ruszyły wybory na kocią piękność

Już po raz dziewiąty wystartował niezwykły konkurs. Wybory Kociej Piękności Wrocławia 2024 organizuje oficjalna strona miasta. W tym roku zgłosiło się aż 446 uroczych kandydatów i kandydatek. Głosowanie trwa już teraz, a zakończy się 14 marca 2024 o godzinie 10:00. Akcja ma na celu nie tylko wybory kocich ślicznotek i przystojniaków, ale promuje także adopcje kotków ze schronisk i fundacji.

Na cudowne kotki o różnych kolorach, rasach i kształtach można zagłosować na stronie wroclaw.pl. Kandydatów do korony warto obejrzeć także na facebookowym profilu miasta. Przy okazji można się przekonać, jak wspaniałe i fotogeniczne są te zwierzaki.

Komu ty przyznasz koronę?

Kocie rezydentki i rezydenci miasta ubiegają się nie tylko o tytuł, dyplom oraz internetową sławę. W konkursie do wygrania są cenne nagrody, które zostaną przekazane opiekunom pupili. Zwycięzca otrzyma upominki o wartości około 500 zł, w tym karmę, gadżety, zabawki i akcesoria dla kotów, które sponsorują partnerzy plebiscytu. Kolejni wyróżnieni na podium dostaną kolejno nagrody o wartości 300 zł i 200 zł.

Wielu z uczestników to kotki czekające na nowy dom i troskliwych opiekunów. Dzięki udziałowi w konkursie mają szansę odnaleźć swojego wyjątkowego człowieka. Obejrzyj zdjęcia zwierzaków ubiegających się o tytuł Kociej Piękności Wrocławia 2024 i wybierz swojego faworyta lub faworytkę, a być może także przyjaciela na kolejne lata.

Źródło: wroclaw.pl

Czytaj także:
Koci bracia zwróceni z adopcji mają już tylko siebie. Los ich nie oszczędzał
Włącz ten film, a usłyszysz coś niewiarygodnego. My nie możemy wyjść z zachwytu
Sunia ze szczeniakami mieszkała pod mostem. Ta psia mama błaga o pomoc

Redakcja poleca

REKLAMA