Roczny psiak nie miał szczęścia w życiu. Los kolejny raz daje mu w kość

Pies Hunter do adopcji. Ma zaledwie rok, a już los dał mu w kość fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Ten psiak ma zaledwie rok, a na swoim koncie już wiele traumatycznych przeżyć. Teraz czeka go kolejny trudny moment. Musimy zrobić wszystko, aby pomóc mu go przetrwać bez zbędnych komplikacji. Zobacz, jak możesz go wesprzeć.
/ 28.03.2024 15:34
Pies Hunter do adopcji. Ma zaledwie rok, a już los dał mu w kość fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Nigdy nie zrozumiemy, jak można się znęcać nad zwierzęciem. A gdy patrzymy na kolejną ofiarę takich praktyk, łamie nam się serce. Pies Hunter został zabrany ze schroniska przez rodzinę, która się nad nim znęcała. Potem myślał, że złapał Pana Boga za nogi, bo adoptowała go pewna kobiety. Niestety teraz jego problemy znów się piętrzą i tylko my możemy mu pomóc.

Roczny psiak nie miał szczęścia w życiu

Przytulisko Głowno opublikowało na swoim koncie na Facebooku rozrywający serce post. Widzimy nagranie, na którym prezentuje się piękny pies w typie owczarka belgijskiego. To Hunter – cudak, który ma zaledwie 1 rok, a na swoim koncie już przeżycia, jakich nie miewają nawet stare psy. 

Psiak nie miał w życiu szczęścia. Najpierw trafił do rodziny, która znęcała się nad nim, a teraz jest u pani, która nie daje rady opiekować się nim – pisze przytulisko.

Nie da się ukryć, że Hunter jest wymagającym psem, ponieważ przeżył wiele traum. Jeżeli jednak ktoś go pokocha i da mu szansę, będzie swojemu opiekunowi bezgranicznie oddany i na pewno nauczy się prawidłowego funkcjonowania w rodzinie. Potrzebuje jedynie czasu, cierpliwości i poczucia bezpieczeństwa.

Tylko zobacz, jaki to cudowny psiak.

Przytulisko Głowno: pies Hunter do adopcji

Hunter jest zamknięty emocjonalnie, ale to wciąż bardzo mądra psina. Umie chodzić na smyczy i zachowuje czystość. Jest zaszczepiony i zachipowany – w zasadzie do wzięcia od zaraz.

Jeżeli chciałbyś zaopiekować się Hunterkiem, skontaktuj się z Przytuliskiem Głowno pod numerem telefonu 509 104 718. A nawet jeśli nie możesz przygarnąć go pod swój dach, wciąż jesteś w stanie mu pomóc. Wystarczy, że udostępnisz wpis na jego temat, aby dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. Być może właśnie wśród twoich znajomych jest ktoś, kto pokocha tego cudaka bezgranicznie.

- Śliczny piesek potrzebuje naprawdę dobrego domku.
- Udostępniamy kawalera ślicznego, niech wypatrzy go opiekun.
- Jest piękny – piszą komentujący.

Trzymamy mocno kciuki za to, żeby Hunter znalazł cudowny dom i odpowiedzialnego opiekuna, który go pokocha – oczywiście z wzajemnością.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno 

Czytaj także: 
Jaś i Małgosia mają tylko roczek, a już wiele dramatów za sobą. Są coraz bardziej zdesperowani
Nie uwierzysz, jak właściciel potraktował te dwie biedne sunie. Zrobił to pod osłoną nocy
"Zostałam sama na świecie". Sunia i jej kocia rodzina przeżyły traumę i błagają o pomoc

Redakcja poleca

REKLAMA