Myślał, że szczeka na niego inny pies. Był w szoku, gdy odkrył, skąd dochodzi dźwięk

Myślał, że szczeka na niego inny pies. Był w szoku, gdy odkrył, skąd dochodzi dźwięk fot. Instagram.com, @shandellesgarden
Niektóre zwierzęta potrafią zadziwić. I to nie tylko ludzi. Ten pies był w szoku, gdy usłyszał, że coś na niego szczeka. Nie był to jednak drugi czworonóg, a zupełnie inny zwierz. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Sam zobacz to przezabawne nagranie.
/ 13.05.2024 21:00
Myślał, że szczeka na niego inny pies. Był w szoku, gdy odkrył, skąd dochodzi dźwięk fot. Instagram.com, @shandellesgarden

W sieci jest pełno śmiesznych historii ze zwierzętami w rolach głównych. Czegoś takiego jednak jeszcze nie widzieliśmy. Ta kobieta postanowiła spędzić miłe popołudnie we własnym ogrodzie wraz ze swoim pupilem. Gdy tak odpoczywali, usłyszeli tajemniczy dźwięk. Kiedy odkryli, skąd dochodzi, byli w szoku. Sam zobacz to zabawne nagranie.

Myślał, że szczeka na niego inny pies. Był w szoku, gdy odkrył, skąd dochodzi dźwięk

Portal thedodo.com dotarł do zabawnego filmiku z psiakiem i… wroną w rolach głównych. Mischa jest w swoim domu tzw. psem stróżującym i zawsze, gdy ktoś podchodzi do jej posesji, głośno daje o tym znać wszystkim domownikom. Jak się okazuje, nie tylko domownikom, bo jej szczekanie słychać również na dworze.

Szczeknięcia Mischy dość mocno do serca wziął sobie pewien ptak, który pomieszkuje w okolicy domu psiaka. Pewnego dnia postanowił zaskoczyć sunię i jej właścicielkę. Tym samym ptak sam zaczął szczekać.

Tylko zobacz to przezabawne nagranie.

Szczekający ptak hitem internetu

Gdy Mischa i jej pani przebywały w ogrodzie, usłyszały szczekanie. Na początku myślały, że to inny psiak postanowił wzbudzić zainteresowanie suczki. Były w szoku, gdy odkryły źródło dźwięku. Wrona w najlepsze siedziała na gałęzi drzewa i… szczekała na psiaka.

Ta wrona dosłownie szczeka na mojego psa – napisała właścicielka Mischy na Instagramie.

Internauci są rozbawieni zaistniałą sytuacją. W komentarzach pod postem nie mogą wyjść z podziwu nad talentem rozszczekanej wrony.

- Wrony są takie inteligentne!
- Mam taką, która mieszka u mnie w domu i miauczy jak kot.
- One są takie mądre – piszą komentujący.

Nie da się ukryć, że ta wrona jest wyjątkowo utalentowana i sprytna. To nie lada wyczyn, aby naśladować szczekanie psa, a jej udało się to perfekcyjnie.

Źródło: thedodo.com/Instagram.com, @shandellesgarden

Czytaj także:
Ten łobuziak wywinął babci niezłego psikusa. I tak rozbawił całą rodzinę do łez
Pupil zwiał z psiedszkola. Zdolności kaskaderskich pozazdrościłby mu nawet Tom Cruise
Był ułożonym, miejskim pieskiem. Gdy pojechał na wakacje do dziadków, wszystko się zmieniło

Redakcja poleca

REKLAMA