Pupil zwiał z psiedszkola. Zdolności kaskaderskich pozazdrościłby mu nawet Tom Cruise

Pupil zwiał z psiedszkola. Zdolności kaskaderskich pozazdrościłby mu nawet Tom Cruise fot. Adobe Stock, Samet
Ten psiak zachwycił internautów swoimi umiejętnościami kaskaderskimi. A zrobił to, ponieważ... zwiał z psiego przedszkola. A przynajmniej próbował. To jedna z najzabawniejszych historii ze zwierzętami w rolach głównych, o jakich kiedykolwiek słyszeliśmy.
/ 10.05.2024 15:51
Pupil zwiał z psiedszkola. Zdolności kaskaderskich pozazdrościłby mu nawet Tom Cruise fot. Adobe Stock, Samet

Niektóre zwierzaki bywają sprytniejsze, niż wydaje się ich opiekunom. Ten mały cwaniak przechytrzył wszystkich. Żadne bariery nie były mu straszne, gdy próbował uwolnić się z psiego przedszkola. Takich zdolności kaskaderskich nie powstydziłby się sam Tom Cruise, który zachwycał nas swoimi umiejętnościami w „Mission Impossible”. Tylko zobacz to nagranie.

Pupil zwiał z psiedszkola

PUPS Pet Club to placówka dzienna do opieki nad psami – takie psie przedszkole. To właśnie na jego tiktokowym profilu pojawiło się nagranie jednego z jej podopiecznych. Ten mały urwis napsuł nieco krwi swoim opiekunom i pracownikom psiedszkola, ale też… rozbawił internautów do łez. A my zupełnie się im nie dziwimy.

Charlie, bo tak ma na imię czworonożny bohater tej opowieści, spędzał czas w przedszkolu z psimi przyjaciółmi. W pewnym momencie usłyszał głosy swoich opiekunów, którzy przyjechali zabrać go do domu. Nie zamierzał jednak poczekać, aż po niego wejdą. Od razu ruszył w kierunku wyjścia, zachowując się przy tym jak kaskader z najlepszych filmów akcji. A ci mogli zobaczyć jego reakcję na przedszkolnym monitoringu.

Zdolności kaskaderskie tego psiaka zachwyciły internautów

Sala w psim przedszkolu była odpowiednio zabezpieczona. Charlie poradził sobie jednak ze wszystkimi barierami, żeby tylko jak najszybciej wydostać się z sali i znaleźć w ramionach ukochanych opiekunów. A wszystko nagrały kamery umieszczone w placówce.

Sam zobacz, jak wyglądał ten przezabawny moment. Inne psiaki wyraźnie zazdroszczą Charliemu umiejętności i też chętnie uwolniłyby się z przedszkola.

@pupspetclub On a scale from 1 to Charlie, how smart is your pup? #pupspetclub #pupspack #doggydaycare #dogsoftiktok #smartdog ♬ Spy action theme song style(230946) - Strange Dog

Internauci są zachwyceni psim kaskaderem. W komentarzach pod nagraniem nie mogą wyjść z podziwu nad jego sprytem i umiejętnościami.

- Charlie prowadzi rewolucję, a ja mam popcorn.
- Muszę to zobaczyć z piosenką z „Mission Impossible”.
- „Potrzymaj mi kość” – żartują internauci.

My też jesteśmy pod wrażeniem tego łobuza, choć jego rodzicom zapewne nie było do śmiechu w tej sytuacji.

Źródło: thedodo.com/TikTok.com, @pupspetclub

Czytaj także:
Ten łobuziak wywinął babci niezłego psikusa. I tak rozbawił całą rodzinę do łez
Był ułożonym, miejskim pieskiem. Gdy pojechał na wakacje do dziadków, wszystko się zmieniło
Psiak z ludzką twarzą. Ten pudelek wygląda jak człowiek
 

Redakcja poleca

REKLAMA