Malutki, przerażony i bardzo niepotrzebny. Człowiek zgotował mu piekło na ziemi

Malutki, przerażony i bardzo niepotrzebny. Człowiek zgotował mu piekło na ziemi fot. Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje
Niektóre zwierzęta są skazane na dramatyczny los. Tak też było w przypadku tego psiaka. Malutki, przerażony i bardzo niepotrzebny. Człowiek zgotował mu piekło na ziemi, więc trudno się dziwić, że teraz jest wobec niego tak bardzo nieufny.
/ 14.05.2024 13:00
Malutki, przerażony i bardzo niepotrzebny. Człowiek zgotował mu piekło na ziemi fot. Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje

Nie sposób zrozumieć tego, jak człowiek może skazać zwierzę na okrutny los i tułaczkę. Niestety tak dzieje się bardzo często. Pełno jest bezdomnych psów, które próbują sobie radzić w okrutnym świecie i często są przerażone tym, co je spotyka. Ich jedyną drogą ucieczki jest schronisko. Tak też było w przypadku tego pięknego psiaka.

Człowiek zgotował mu piekło na ziemi

Fundacja Zwierzęta Niczyje regularnie publikuje posty, w których możemy zobaczyć przeurocze zwierzaki do adopcji. Większość z nich ma za sobą wiele traumatycznych przejść. Tak też jest w przypadku tego psiaka. Los zgotował mu piekło na ziemi.

Malutki, przerażony, smutny i tak bardzo niepotrzebny. Wywalony z auta jak śmieci, on nie rozumie dlaczego, czym zasłużył sobie na takie traktowanie… Tego nie robi się nikomu – pisze fundacja.

Nie da się nie zgodzić, że tak nikt nie powinien być potraktowany, a już na pewno nie maleńki, bezbronny pupil. Już w oczach tego psiaka widać, jak wiele musiał wycierpieć.

Tylko zobacz, jaka to malutka bidulka.

Malutki, przerażony i bardzo niepotrzebny psiak szuka domu

Internauci, którzy skomentowali post fundacji, nie przebierają w słowach. Nie mogą zrozumieć, jak ktokolwiek mógł potraktować tego psiaka tak bezwzględnie i wyrzucić go z samochodu.

- Takie cudeńko, oby karma wróciła do barbarzyńców.
- Życzę im wszystkiego, co najgorsze!
- Potwory – piszą komentujący.

My też nie jesteśmy w stanie zrozumieć takiego postępowania. Mamy nadzieję, że już niedługo los uśmiechnie się do psiaka. Ten biedak przebywa obecnie pod opieką Fundacji Zwierzęta Niczyje. Jeśli chciałbyś zapewnić mu dom i bezpieczeństwo, skontaktuj się z jej pracownikami pod numerem telefonu 603 297 303.

A nawet jeżeli nie jesteś w stanie przygarnąć go pod swój dach, wciąż możesz mu pomóc. Wystarczy, że udostępnisz wpis na jego temat, aby dotarł do jak największego grona odbiorców. Niech wieść o tym smutnym psiaku się niesie, aby jak najszybciej znalazł kochającą rodzinę, dzięki której znów uwierzy w człowieka.

Źródło: Facebook.com, Fundacja Zwierzęta Niczyje

Czytaj także:
Precelek został znaleziony w dramatycznym stanie. Ten biedak nie zasłużył na taki los
Bidula w dramatycznym stanie. Brudna, zarobaczona i przywiązana do łańcucha czekała na najgorsze
4 upodlone psiaki wyrwały się z piekła. Schronisko jest dla nich ekskluzywnym hotelem

Redakcja poleca

REKLAMA