Kot z czułością wita dzidziusia. Filmik wzruszył już setki tysięcy internautów

Kot wita dziecko sg fot. Adobe Stock, olezzo
Dla każdego rodzica taki widok to najpiękniejsza rzecz na świecie. Zobacz, jak kot z czułością wita dzidziusia. Filmik z tej wyjątkowej chwili wzruszył już setki tysięcy internautów.
/ 05.02.2024 16:00
Kot wita dziecko sg fot. Adobe Stock, olezzo

Wiele osób, które mają zwierzęta i dzieci, marzy o tym, by relacje całej rodzinki były jak najlepsze. To, jak kot przywitał nowo narodzoną dziewczynkę w pewnym domu, poruszy każdego. Obejrzyj ten przeuroczy filmik.

Kot z czułością wita dzidziusia

Czy jest coś słodszego niż kot, który z delikatnością poznaje nowego członka rodziny? Użytkowniczka TikToka Rachel Tuttle (@racheltuttle69) podzieliła się filmikiem, na którym jej pupil we wzruszający sposób nawiązuje więź z noworodkiem. Nad wszystkim czuwa mama, która nagrywa przepiękną scenę na pamiątkę.

Na filmie widzimy, jak puchaty rudy kot ostrożnie podchodzi do dziecka i kładzie się obok. Z delikatnością wącha maleństwo i stara się połasić. Łebkiem dotyka drobnej rączki dziewczynki. W każdym geście zwierzaka widać miłość i czułość. Aż łezka kręci się w oku. Zobacz filmik, który wzruszył już setki tysięcy internautów:

 

@racheltuttle69 this is the sweetest thing I have ever seen #catsoftiktok #orangecat #babygirl ♬ I Get to Love You - Acoustic - Mysha Didi

 

Autorka filmu sama jest zachwycona. „To najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam” – czytamy w podpisie wideo. Trudno się nie zgodzić, prawda?

Zachowanie kota wzruszyło serca internautów

Poruszający filmik szybko zyskał wielką popularność. Już ponad dwieście tysięcy osób obejrzało go i przekazało znajomym. Pod filmikiem czytamy komentarze zachwyconych widzów:

- Powiedział: "Cześć, mały przyjacielu”.
- Och, jakie to słodkie.
- Mój rudy kot tak właśnie zachowuje się w stosunku do mojego wnuka.
- To najsłodsza rzecz na świecie.
- Kociak kocha to dziecko.
- Przepiękny widok.
- Och, to jej mały człowiek – pisali w komentarzach internauci.

Pierwsze spotkanie kota i małej dziewczynki wyszło naprawdę uroczo. Z pewnością zostaną dobrymi przyjaciółmi, gdy maleństwo tylko trochę podrośnie. Cudowne wideo będzie zaś rodzinnym skarbem.

Źródło: paradepets.com oraz tiktok.com

Czytaj dalej:
Ma najbardziej przerażone oczy w schronisku i wielkie serce. Trzeba jej szybko znaleźć dom
Bohaterski pupil wyczuł poważną infekcję u swojej pani. Przyszli rodzice będą mu wdzięczni do końca życia
Mama kura przygarnęła pod swoje skrzydła istnego słodziaka. Matczyna miłość nie zna granic

Redakcja poleca

REKLAMA