Została sama i nie rozumie, co się dzieje. Przeżyła największe cierpienie

Jej ukochany człowiek umarł, a ona została sama i nie wie, co się dzieje. Diana czeka na adopcję fot. Facebook.com, Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady
Nic nie łamie serca zwierzęcia tak jak śmierć jego człowieka. Diana przeżyła tę największą traumę. Teraz jest w schronisku, w którym nie umie się odnaleźć. Czy otrzyma szansę od losu i spotka kogoś, kto pokocha ją równie mocno jak poprzedni opiekun?
/ 01.03.2024 16:02
Jej ukochany człowiek umarł, a ona została sama i nie wie, co się dzieje. Diana czeka na adopcję fot. Facebook.com, Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

Diana to cudowna sunia, która przeżyła największą traumę na świecie. Musiała bowiem przeboleć śmierć swojego człowieka. Z dnia na dzień jej świat się zawalił, w dodatku trafiła do schroniska, w którym nie potrafi się odnaleźć. Nie wie, co się dzieje, tęskni i czeka na kogoś, kto ją pokocha. Zobacz, jak możesz jej pomóc.

Jej ukochany człowiek umarł, a ona została sama

Na instagramowym profilu Fundacja Jedno Serce Nie Da Rady pojawił się wpis, który wyciska nam łzy z oczu. Jest w nim bowiem filmik, na którym widzimy cudowną 4-letnią sunię. Psinka biega, co chwilę spoglądając, czy jest obok niej człowiek. Wie bowiem doskonale, że w każdym momencie może go zabraknąć, nauczona doświadczeniem.

Dianie zawalił się świat. Jej serce rozpadło się na milion kawałków. Jej ukochany człowiek, w którego była wpatrzona, umarł, a ona trafiła do gminnej przechowalni – czytamy w opisie nagrania.

Diana do ostatnich dni swojego pana była mu wierna. Bardzo go kochała i tym bardziej nie jest w stanie pojąć, dlaczego nagle została sama. Szuka człowieka, który pokocha ją równie mocno. Jest inteligentna, wykastrowana i bardzo ruchliwa, co należy wziąć pod uwagę, decydując się na adopcję.

Sam zobacz, jaki to cudowny psiak.

Diana czeka na adopcję

Im dłużej sunia jest w schronisku, tym bardziej tęskni za człowiekiem. Każdy z nas może jej pomóc. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się ze schroniskiem pod numerem telefonu: 600 115 377. A jeżeli nie jesteś w stanie zapewnić jej domu, udostępnij post na jej temat. Im więcej ludzi go zobaczy, tym większe szanse, że Diana znajdzie kochający dom.

- Piękna. Oby znalazła domek.
- Udostępniajmy, niech sunieczka znajdzie swojego człowieka.
- Pies nie powinien tak cierpieć – piszą komentujący.

Trzymamy mocno kciuki za Diankę. Swoje już wycierpiała. Teraz czas na to, aby znalazła kochający dom, w którym spędzi resztę życia.

Źródło: Facebook.com, Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady/Instagram.com, @jednoserceniedarady

Czytaj także:
Historię Rysia znają wszyscy. Mało kto wie jednak, co stało się z jego siostrami
Przyszła do schroniska i poprosiła o najstarsze zwierzę, którego nikt nie chce. Ochotnicy znaleźli się sami
Dotarliśmy do wstrząsającego nagrania. Tak cierpi psiak oddawany do schroniska

Redakcja poleca

REKLAMA