Ten psiak został sam jak palec. W dodatku bardzo boi się człowieka

Adopcja psa - Ten psiak został sam jak palec. W dodatku bardzo boi się człowieka fot. Facebook.com, Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie
Koksik został sam jak palec. To piękny, słodki psiak, który musiał przeżyć największy dramat. Obawia się ludzi, więc musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby znów uwierzył w człowieka. Zobacz, co możesz dla niego zrobić.
/ 15.05.2024 19:00
Adopcja psa - Ten psiak został sam jak palec. W dodatku bardzo boi się człowieka fot. Facebook.com, Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie

Wiele razy pisaliśmy już o zwierzakach, które nagle straciły swoich opiekunów. Odejście właściciela jest największym dramatem, jaki może je spotkać. I tak też było w przypadku Koksika, który został sam jak palec. Jego dotychczasowy właściciel musiał go oddać, ponieważ okazało się, że jest śmiertelnie chory. Dramat tego psa został przypieczętowany wylądowaniem w schronisku. Tylko my możemy mu pomóc.

Ten psiak został sam jak palec

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie opublikowało zdjęcia swojego nowego podopiecznego. To przepiękny, biały psiak w typie Białego Owczarka Szwajcarskiego. Wygląda cudownie, ale to niezwykle smutny zwierzak o przerażającej historii.

Biały wilczur oddany przez śmiertelnie chorego właściciela. (…) To piesek bojący się człowieka przy pierwszym zetknięciu, ale jak się go trochę pomizia, to zaraz wychodzi z budy – pisze schronisko.

Koks jest młodziutkim psiakiem – ma około roku. Docelowo będzie średni, może mieć około 28 kg. Uwielbia przebywać z innymi psami. Jest nieśmiały, ale jednocześnie ciekawski i zrównoważony. Nie powinien sprawiać problemów swoim nowym opiekunom.

Tylko zobacz, jaki to cudowny psiak.

Adopcja psa – Koksik szuka domu

Koks to psiak, który potrzebuje mądrego opiekuna. Osoby, która da mu dużo swobody i nie będzie na siłę oczekiwała jego uwagi. Lubi chodzić własnymi ścieżkami, ale też na pewno będzie przytulaśny, jeśli poczuje się przy kimś bezpiecznie.

Musimy jak najszybciej znaleźć mu dom. Koks nie radzi sobie bowiem w schronisku.

Cudowny, kochany psiaczek, który nie radzi sobie w schronisku. Większość czasu przesiaduje w budzie i patrzy ze smutkiem i lękiem na ludzi przechodzących obok – pisze schronisko.

Jeżeli jesteś zainteresowany zapewnieniem Koksikowi bezpiecznego i kochającego domu, wypełnij ankietę przedadopcyjną na profilu Celestyniaki – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie na Facebooku. A nawet jeśli nie możesz zabrać go pod swój dach, wciąż jesteś w stanie mu pomóc. Wystarczy, że udostępnisz wpis na jego temat, aby dotarł do jak najszerszego grona odbiorców.

- Wyjątkowo piękny… I jakie cudne oczy.
- Wrażliwy, delikatny, mądry, tylko brać i kochać.
- Cudny – piszą zachwyceni komentujący.

My też jesteśmy oczarowani tym psiakiem. Trzymamy mocno kciuki, żeby szybko znalazł dom i kochającą rodzinę.

Źródło: Facebook.com, Celestyniaki - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie

Czytaj także:
Elzunia przez 7 lat żyła na łańcuchu. Jej los zmienił się z dnia na dzień
Ten psiak nie mógł polegać na człowieku. Teraz jeszcze bardziej się na nim zawiódł
Został sam i był totalnie zdezorientowany. W dodatku w podłym stanie

Redakcja poleca

REKLAMA