Elzunia przez 7 lat żyła na łańcuchu. Jej los zmienił się z dnia na dzień

Adopcja psa - Elzunia przez 7 lat żyła na łańcuchu. Jej los zmienił się z dnia na dzień fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Elzunia od dziecka była uwięziona. Przykuta do łańcucha nie dowiedziała się, jak może wyglądać życie pupila. Jej los zmienił się z dnia na dzień, a teraz tylko my jesteśmy w stanie jej pomóc. Zobacz, co możesz zrobić dla tej bidulki.
/ 15.05.2024 12:31
Adopcja psa - Elzunia przez 7 lat żyła na łańcuchu. Jej los zmienił się z dnia na dzień fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Jej bajkowe imię nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądało jej życie. Ono nie przypominało bowiem baśni w żaden sposób. Wręcz przeciwnie. Ta sunia od małego była skazana na okrutny los. Przykuta do łańcucha już jako szczeniak, przez lata męczyła się na uwięzi. Zupełnie nie wie, jak cudowne może być psie życie. Tylko my możemy sprawić, że los Elzy się odmieni.

Elzunia przez 7 lat żyła na łańcuchu

Przytulisko Głowno opublikowało na swoim facebookowym koncie wpis, który łamie nasze serca. Widzimy w nim cudowną sunię, która ma już 7 lat, a nigdy nie zaznała miłości człowieka.

Przyjechała do nas wczoraj. Po 7 latach życia na łańcuchu otrzymała pomoc. Ktoś ją wypatrzył i gorączkowo szukał dla niej miejsca – pisze przytulisko.

Przez tyle lat ludzie byli obojętni na jej los. Dopiero jeden dobry człowiek sprawił, że jej życie zmieniło się na lepsze, choć w schronisku. Teraz musimy zrobić wszystko, aby ta cudowna sunia znalazła domek i kochającą rodzinę, która przywróci jej wiarę w człowieka.

Sam zobacz, jaka to wspaniała psinka.

Adopcja psa – Elzunia cierpliwie czeka na dom

Elza jest spokojna i przyjazna. Kocha człowieka i lgnie do niego, gdy tylko ma taką możliwość. Widać, że jest złakniona miłości i bliskości.

Jeżeli chciałbyś zapewnić jej dach nad głową, skontaktuj się z wolontariuszką Agnieszką z Przytuliska Głowno pod numerem telefonu 509 104 718. A nawet jeśli nie jesteś w stanie zabrać Elzy do swojego domu, wciąż możesz jej pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post na jej temat, aby dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. Być może właśnie wśród twoich znajomych znajdzie się ktoś, kto pokocha tę sunieczkę.

- Taka cudowna i pocieszna i zmarnowała tyle lat na łańcuchu…
- Sunia jest przeurocza i wierzę, że znajdzie wspaniały domek i wspaniałego człowieka, który ją pokocha.
- Cudna jesteś – piszą komentujący.

My też uważamy, że to wspaniała psinka, która zasługuje na wszystko, co najlepsze. Mocno trzymamy kciuki, aby Elza szybko znalazła wspaniałą rodzinę i dach nad głową.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także: 
Ten psiak nie mógł polegać na człowieku. Teraz jeszcze bardziej się na nim zawiódł
Został sam i był totalnie zdezorientowany. W dodatku w podłym stanie
Malutki, przerażony i bardzo niepotrzebny. Człowiek zgotował mu piekło na ziemi

Redakcja poleca

REKLAMA