Fizia ma ogromnego pecha. Została sama jak palec i nie radzi sobie w nowej sytuacji

Adopcja psa - Fizia została sama jak palec i nie radzi sobie w nowej sytuacji fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno
Człowiek jest dla niej najważniejszy, ale nie może liczyć na wdzięczność. Fizia została sama jak palec i zupełnie nie radzi sobie w nowej sytuacji. Musimy sprawić, żeby los się do niej uśmiechnął, a nieustający pech odszedł w zapomnienie.
/ 07.05.2024 18:00
Adopcja psa - Fizia została sama jak palec i nie radzi sobie w nowej sytuacji fot. Facebook.com, Przytulisko Głowno

Niektóre psiaki nie dość, że muszą mierzyć się z przeciwnościami losu, to jeszcze mają ogromnego pecha do ludzi. Tak też było w tym przypadku. Fizia została sama jak palec i nie radzi sobie w nowej sytuacji. Zwłaszcza że straciła ukochanego psiego kompana, a potem została oszukana. Sam zobacz, co możesz zrobić, aby pomóc odmienić los tej cudownej suni.

Fizia została sama jak palec i nie radzi sobie w nowej sytuacji

Przytulisko Głowno opublikowało na swoim facebookowym koncie post dotyczący przeuroczej psinki. Fizia to sunia, która z dnia na dzień niknie w oczach ze względu na ogromny smutek, jaki jej towarzyszy. Los jej bowiem nie oszczędzał.

Fizia ma pecha. Najpierw do adopcji trafił jej wierny przyjaciel Orso i pomimo licznych ogłoszeń o Fizię nikt nie pytał, a ona bardzo przeżywała to rozstanie. Kiedy to się zmieniło i znalazła się chętna osoba na adopcję Fizi, nieoczekiwanie pani wycofała się, a sunia znów posmutniała, tak jakby wiedziała, co się stało – pisze przytulisko.

Psinka otrzymała ogromny cios od losu i to nie raz. Teraz musimy pomóc jej odzyskać wiarę w ludzi, żeby była szczęśliwa i uwierzyła, że życie może być piękne, nie tylko pełne rozczarowań.

Tylko zobacz, jaka Fizia jest cudowna.

Adopcja psa – Fizia ma ogromnego pecha

Fizia jest bardzo inteligentnym psiakiem. Niestety bywa uparta, w związku z czym inne zwierzaki się jej obawiają i nie chcą się z nią bawić. Dlatego jest też bardzo samotnym psem. Potrzebuje kogoś, kto otoczy ją miłością i jednocześnie będzie miał dużo cierpliwości do jej wychowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany przygarnięciem suni pod swój dach, skontaktuj się ze schroniskiem pod numerem telefonu 603 051 550. A nawet jeśli nie możesz zabrać jej do swojego domu, wciąż jesteś w stanie jej pomóc. Wystarczy, że udostępnisz post na jej temat, aby dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. Dzięki temu Fizia szybciej znajdzie domek.

- Tyle w niej miłości, którą może obdarować człowieka.
- Serce mi pęknie.
- Biedactwo kochane – piszą komentujący.

Mocno trzymamy kciuki za to, żeby Fizia jak najszybciej znalazła dom i kochającego opiekuna, który pokaże jej, że psie życie może być piękne.

Źródło: Facebook.com, Przytulisko Głowno

Czytaj także:
Baksterek bardzo boi się człowieka. Trudno mu się dziwić po tym, co musiał przez niego przejść
Maleńki Groszek jest przerażony i nie chce wychodzić z budy. Spadła na niego największa kara
Jej pani umarła, a konkubent kobiety próbował pozbyć się psinki w najgorszy możliwy sposób. Przeżyła dramat

Redakcja poleca

REKLAMA