3 wtulone w siebie szczenięta znalezione na zamarzniętej ziemi. Pomoc przybyła w ostatniej chwili

3 wtulone w siebie szczenięta znalezione na zamarzniętej ziemi fot. Adobe Stock, tpap8228
3 szczeniaczki wraz z rodzicami zostały znalezienie na zamarzniętej ziemi. Były wyziębione i potrzebowały natychmiastowej pomocy. Na szczęście udało się je uratować i teraz czekają na adopcję.
/ 26.01.2024 08:00
3 wtulone w siebie szczenięta znalezione na zamarzniętej ziemi fot. Adobe Stock, tpap8228

W ostatnim czasie w wielu miejscach na świecie ludzie zmagali się z uporczywymi mrozami. Te doskwierały przede wszystkim bezdomnym zwierzętom. Pisałyśmy nawet o Akcji Mrozy, którą zorganizowało schronisko w Krakowie. Okazuje się, że również inne przytułki dla zwierząt starają się zrobić wszystko, aby uratować czworonogi w tych trudnych warunkach. Tak też zrobiło schronisko City of San Antonio Animal Care Services.

Zmarznięte szczeniaki znalezione na ziemi

Portal thedodo.com zdradził, że schronisko z San Antonio w ubiegłym tygodniu otrzymało telefon z rozrywającym serce zgłoszeniem. Okazało się, że opiekun zwierząt dopuścił się zaniedbania i na zamrożonej ziemi znajdują się trzy wyziębione szczeniaczki oraz ich rodzice. Pieski leżały przy sobie, żeby nieco się ogrzać, ale to na niewiele się zdało.

Po przybyciu na miejsce nasi funkcjonariusze zastali na podwórku rodzinę szczeniąt. Rodzice szczeniąt, mama Honey i tata Butter, znosili przenikliwe zimno, a szczenięta, Jam, Jelly i Biscuit, wszystkie mające zaledwie kilka dni, leżały bezpośrednio na zamarzniętej podłodze – możemy przeczytać we wpisie schroniska na Facebooku.

Na szczęście pomoc przybyła w ostatniej chwili. Pieski udało się uratować. Zostały poddane odpowiednim badaniom weterynaryjnym i dziś przebywają bezpieczne w schronisku. Czekają jednak na kogoś, kto stanie się dla nich bohaterem i całym światem.

Sam zobacz, jak wyglądają te psiaki.

Uratowane z mrozu szczeniaki czekają na dom

Schronisko apeluje do okolicznych mieszkańców, aby przygarnęli potrzebujące psiaki. Te zwierzęta potrzebują bowiem ciepła i spokoju, aby móc dorastać w bezpiecznych i beztroskich warunkach.

Internauci, którzy skomentowali post schroniska, są niezwykle poruszeni tą historią.

- Dzięki ci Boże za dobrych ludzi, którzy zadzwonili po pomoc.
- Biedne maleństwa.
- Dobrze, że już są bezpieczne – piszą komentujący.

Według najświeższych informacji, które podało schronisko, tata szczeniąt znalazł już opiekuna. One same i ich mama czekają jednak na dobrego człowieka, który je przygarnie.

Źródło: thedodo.com/Facebook

Czytaj także:
Nie pozwól, by 5-miesięczna sunia z trzema łapkami cierpiała. Została porzucona, ale możesz odmienić jej los
Psiak ocalał w pożarze, ale stracił opiekuna. Pomoc nadeszła z zaskakującej strony
Przygarnął psa, gdy przechodził trudne chwile. Chwilę później odkrył jego obsesję
 

Redakcja poleca

REKLAMA