4 nietypowe zastosowania pomadki ochronnej

Możesz być zdziwiona!
nietypowe zastosowania pomadki, nietypowe zastosowania balsamu do ust, do czego użyć pomadki ochronnej fot. Fotolia

Chyba każda z nas ma ją w swojej kosmetyczce - większość nawet kilka lub kilkanaście, poupychane po różnych torebkach i kieszeniach kurtek. Nie wyobrażamy sobie bez niej pielęgnacji przez okrągły rok: zimą chroni nasze usta przed mrozem i wiatrem, a latem przed szkodliwym działaniem słońca. Jakie są jednak jej inne zastosowania? Do czego można używać pomadki ochronnej?

1. Jako odżywka do skórek

Pomadka świetnie nawilży i zadba o twoje... skórki przy paznokciach. Warto posmarować nią również samą płytkę! Jest bardziej tłusta niż krem - idealnie!

2. Jako odżywka do... rzęs

Wiele blogerek urodowych poleca stosowanie pomadki ochronnej jako... odżywki wspomagającej wzrost rzęs. W ich opinii, jest ona odpowiednikiem kultowego już olejku rycynowego. Internet jest jednak w tej kwestii podzielony - niektóre z "testerek" zauważyły u siebie znaczną poprawę kondycji rzęs, a z kolei inne twierdzą, że stosowanie tego rodzaju kuracji jest całkowicie bezcelowe.

3. Aby łatwiej wbić gwóźdź

Ta sztuczka przyda się wszystkim majsterkowiczom! Jeśli posmarujesz gwóźdź pomadką lub balsamem do ust, wbijesz go potem w ścianę bez najmniejszego wysiłku.

4. Do naprawienia suwaka

Zamek błyskawiczny nagle się zaciął albo bardzo trudno go zasuwać i rozsuwać? Posmaruj ząbki pomadką lub balsamem do ust. Gotowe - twój problem właśnie zniknął!

Zobacz inne nietypowe zastosowania produktów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)