To najlepsza pora na zakup w Jysk mebli ogrodowych. Trwają właśnie letnie promocje!

Meble ogrodowe z tegorocznej oferty Jysk teraz można kupić po naprawdę okazyjnej cenie. Są ciekawe wzorniczo, solidne i różnorodne.
Barbara Lasota / 4 miesiące temu
Jysk wyspecjalizował się w meblach ogrodowych i dodatkach do nich. Wprawdzie oferuje wiele innych różnorodnych artykułów wyposażenia wnętrz, ale dział mebli ogrodowych jest duży i każdej wiosny firma kładzie duży nacisk na promocję tych produktów. Co roku wiosną pojawia się w ofercie dużo nowych wzorów stołów, krzeseł, akcesoriów dekoracyjnych do ogrodu, parasoli ogrodowych, a ostatnio także zestawów z sofą. Te ostatnie proponowane są na zewnątrz, właśnie jako meble wypoczynkowe na taras i do ogrodu, ale mogą być również meblami domowymi. 

Specjalność meble Jutlandia 

Ta seria mebli ogrodowych jest produkowana specjalnie dla Jysk, w charakterystycznym skandynawskim stylu. Sporo wśrod nich jest mebli drewnianych, zabezpieczonych przed wilgocią, ale są również meble z aluminium i stali, technorattanu i plastiku. Meble drewniane Jutlandia mają w większości certyfikat FSC – gwarancja zrównoważonego wykorzystania drewna.

Postaw na funkcjonalność 

Bez trudu kupisz duży zestaw. To będzie najlepszy wybór, jeśli zapraszasz gości i chcesz z nimi spędzać czas w ogrodzie.Warto poszukać wygodnych foteli z podłokietnikami lub kanapy. Ale nie brakuje też niewielkich stolików kawowych na balkon i krzeseł dopasowanych do nich wielkością. Kto ma problem z miejscem, ten znajdzie składane fotele, których przechowywanie jest łatwiejsze.

Które meble najlepsze

Kupując meble w Jysk, zwróć uwagę na materiały, z jakich zostały wykonane. Każdy ma inne właściwości. Oto niektóre z używanych materiałów.
  • Artwood. To tworzywo sztuczne o strukturze przypominającej drewno. Artwood jest odporny na warunki pogodowe, ale na czas ulewy lepiej, aby tego typu meble były przykryte folią (zwlaszcza, gdy mają stalowe elementy, mogące ulec korozji. Trzeba je przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.
  • Aluminium. Aluminiowe meble ogrodowe w Jysk są pokryte powłoką proszkową stosowaną przez przemysł samochodowy. To zwiększa ich odporność. Są odporne na różne warunki atmosferyczne. Co ważne, zimą mogą być przechowywane na zewnątrz, np. pod zadaszeniem. Nie rdzewieją, wytrzymują wiele lat.
  • Drewno. Meble ogrodowe drewniane oferowane w Jysk są produkowane tylko z twardego drewna. Jest ono zabezpieczone przed wilgocią i słońcem, ale trzeba je czyścić i oliwić 2 – 3 razy w ciągu lata. Jeśli je zaniedbamy, może pękać. Dobrze jest chronić drewniane meble przed nadmiernym nasłonecznieniem. Na zimę trzeba je schować do suchego, przewiewnego pomieszczenia. Nie można ich przykrywać nie przepuszczającą powietrza folią.
  • Plastik. Jest odporny na różne warunki atmosferyczne, nie traci ładnego wyglądu przez wiele lat. Jednak trzeba je chronić przed mrozem. Przmrożony plastik staje się kruchy i może pękać. Trzeba też uważać, aby takie meble nie były narażone na upuszczenie z góry, zwlaszcza na twardą powierzchnię.
  • Technorattan. To syntetyk. Zewnętrznie przypomina naturalny rattan. Meble z technorattanu są lekkie, wytrzymałe. Z powodzeniem będą służyć wiele lat. łatwo sie je myje – mydlinami i płucze wodą. Można użyć miękkiej szczotki. Na zimę meble trzeba przenieść do przewiewnego pomieszczenia. 

Przeczytaj także:
Dobre pomysły na tanie meble kuchenne
Jak kupić tanie meble kuchenne na olx

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)