Środki do dezynfekcji w Lidlu fot. Adobe Stock

Skuteczne środki do dezynfekcji w dobrych cenach. Kupisz je w Lidlu od 2 kwietnia

Aby skutecznie dezynfekować powierzchnie, ubrania i ręce potrzebujesz dobrego środka. Do oferty Lidla właśnie trafiają płyny i proszki dezynfekujące.
/ 30.03.2020 17:16
Środki do dezynfekcji w Lidlu fot. Adobe Stock

Wiedząc o tym, jak długo koronawirus utrzymuje się na powierzchniach, ich dezynfekcja okazuje się konieczna. Po sklepach poruszamy się w maseczkach i rękawiczkach, zachowujemy także dystans od innych klientów. Jednak przy okazji kolejnych niezbędnych zakupów w Lidlu, warto zajrzyj na półkę ze środkami czystości. Znajdziesz tam świetne środki dezynfekujące.

Środki do dezynfekcji dostępne w Lidlu

W Lidlu dostępne będą:

  • płyn do dezynfekcji powierzchni - 6,99 zł za 450 ml;
  • antybakteryjne mydło w płynie - 25,99 zł za 5 l;
  • hipoalergiczny, dezynfekujący proszek do prania - 20,99 zł;
  • dezynfekujący płyn do prania kolorowych ubrań - 19,99 zł.

środki do dezynfekcji z Lidla
fot. Materiały prasowe Lidl

Od kiedy można będzie je kupić?

Na sklepowych półkach produkty pojawią się w czwartek, 2 kwietnia. Będą dostępne aż do wyczerpania zapasów.

Sądząc jednak po ogromnym zainteresowaniu klientów żelami antybakteryjnymi z Biedronki, te również mogą znikać w szalonym tempie.

Jeśli nie uda ci się kupić wybranego produktu, zobacz jak zrobić płyn do dezynfekcji powierzchni. Jeśli potrzebujesz wygodnego żelu do rąk, zrób domowy żel antybakteryjny.

Zobacz więcej informacji o koronawirusie:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/01.04.2020 10:27
Dezynfekujący proszek do prania? xD Serio? xD Przecież każdy dezynfekuje, chodzi o substancje myjące, jak z mydłem. Ale nieładnie, Lidl stracił w moich oczach za takie tanie chwyty marketingowe :/ Najważniejsze to po postu mycie rąk i żel dezynfekcyjny na wyjscia jak już ktoś musi. Tylko taki sprawdzony jak na oxime.pl, bo widziałam pełno takich 40 czy 50% stężenia alkoholu a to przecież nic nie daje...