W niezbędniku fana Świąt znajdziecie gotowe bileciki na prezenty gwiazdkowe, darmowe szablony świąteczne na szybę, książkę kulinarną z wigilijnymi potrawami, kolorowanki bożonarodzeniowe dla dzieci, zabawki choinkowe do wydruku

Niezbędnik fana Bożego Narodzenia - do wydrukowania

Bileciki na prezenty gwiazdkowe, szablony na szybę, kolorowanki bożonarodzeniowe i inne: prawdziwy niezbędnik fana świąt!
/ 30.05.2019 09:51
W niezbędniku fana Świąt znajdziecie gotowe bileciki na prezenty gwiazdkowe, darmowe szablony świąteczne na szybę, książkę kulinarną z wigilijnymi potrawami, kolorowanki bożonarodzeniowe dla dzieci, zabawki choinkowe do wydruku

Co umieściliśmy w naszym bożonarodzeniowym niezbędniku? W niezbędniku fana Świąt znajdziecie gotowe bileciki na prezenty gwiazdkowe, darmowe szablony świąteczne na szybę, książkę kulinarną z wigilijnymi potrawami, kolorowanki bożonarodzeniowe dla dzieci, zabawki choinkowe do wydruku. Wesołych Świąt!

Bileciki na prezenty gwiazdkowe

Gotowe bileciki na prezenty gwiazdkowe - wydrukuj, wytnij, złóż na pół, w lewym górnym rogu zrób dziurkę dziurkaczem, przewlecz wstążeczką i przywiąż do prezentu. Za darmo!

Muffinki świąteczne - przepis video

Darmowe szablony świąteczne

Wybierz szablon, który najbardziej Ci się podoba i wytnij nożykiem do papieru jego czarne elementy. Tak wycięty szablon przyłóż do szyby i rozpyl w jego pustych miejscach sztuczny śnieg. Gwarantujemy Ci super zabawę z całą rodziną!

Książka kulinarna „Wigilia w 3 odsłonach”

Książka kulinarna pod tytułem "Wigilia w 3 odsłonach" to nie tylko przepisy, które możesz wykorzystać, ale i prezent, który możesz komuś podarować. W książce znajdziesz przepisy wigilijne podzielone na trzy bloki tematyczne: dania przedwojenne, dania regionalne, dania fusion.

Uszka wigilijne - przepis video

Kolorowanki bożonarodzeniowe dla dzieci

Wesołe, zabawne kolorowanki świąteczne dla dzieci - wybierz, wydrukuj i pokoloruj!

Zabawki choinkowe do wydruku

Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy też dziesięć wesołych wykrojników zabawek na choinkę. Wydrukuj je, pokoloruj, wytnij i zawieś na choince. Już teraz zaproś do wspólnej zabawy swoje dzieci!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/07.10.2014 17:51
yfestjiopytvbs yhytesv
/30.11.2011 14:28
To po kiego diabła czytasz taki artykuł o świętach jak nienawidzisz świąt? To nie jest skierowane chyba do Ciebie?
/30.11.2011 13:16
A ja poproszę niezbędnik antyfana - nienawidzę Świąt przygnębiają mnie i stresują, grudzień wolałabym przespać