Remontujesz mieszkanie? Oto pomysł na łazienkę od IKEA!

Remont łazienki to bardzo czasochłonne i kosztowne przedsięwzięcie, ze skutkiem na długie lata. Dlatego nie podejmuj pochopnie żadnej decyzji, a każdy ruch przemyśl kilka razy! Podpowiadamy kilka pomysłów na nowoczesną i elegancką łazienkę od IKEA!
Wioletta Górecka / 23.11.2009 11:28

Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc w domu - bez niej ani rusz! Urządzając ją, trzeba mieć na uwadze nie tylko względy funkcjonalne, ale także (a może przede wszystkim) estetyczne. 

Remont łazienki jest skomplikowany, drogi i czasochłonny. Wymiana instalacji, montaż urządzeń sanitarnych, kafelkowanie... Nikt nie chce robić tego częściej, niż sytuacja absolutnie wymaga! 

Dlatego przymierzając się do remontu łazienki, musisz mieć wszystko przemyślanie w najmniejszych szczegółach! 

Pomysł na łazienkę IKEA

Przed wyborem materiałów i przystąpieniem do prac, trzeba zrobić plan - najlepiej z pomocą fachowca. Działanie na własną rękę, jeśli nie jest się obeznanym, może skutkować podwójnymi kosztami. 

Nowoczesna łazienka powinna być nie tylko estetyczna i funkcjonalna, ale także sprawiać, że z chęcią się w niej przebywa. Praktyczne i urocze dodatki do łazienki dodadzą jej dodatkowego szyku! 

Dzięki rozwiązaniom dostępnym na rynku, możesz mieć mały salon SPA w zasięgu ręki! 

Zobacz naszą galerię - może wśród propozycji łazienek z oferty IKEA wypatrzysz tą, która okaże się wymarzoną? 

To także może ci się przydać! 
7 pomysłów na modne i piękne płytki do łazienki!
Jak mieć zawsze ładny zapach w łazience?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/15.07.2010 12:35
Iście w Szwedzkim stylu. Kwestia podobania się zależy wyłącznie od naszego gustu, wszystkie opinię szanuję. Jednak tego czego nie można im odmówić to funkcjonalność, a w często małych przestrzeniach takie rozwiązania to niewątpliwe plus:)
/15.07.2010 08:23
Ładne,ale mam wrazenie ze te łazienki sa takie sztuczne. Zreszta to wszystko co jest w tym sklepie. Ja jednak wole sprawdzone firmy,i sama kiedy zakładałam glazure to ta www.glazurakrolewska.pl/
/27.11.2009 09:10
A nie wiecie, gdzie można kupić dobrej jakości głowice prysznicowe?
POKAŻ KOMENTARZE (2)