POLECAMY

Jak urządzić dom - przegląd inspiracji

Wystarczy kilka zmian!

Jak urządzić dom lub mieszkanie? Czy to kwestia samych mebli, czy także dodatków? To, czy będziemy dobrze się czuć we własnych czterech ścianach, jest naprawdę ważne.

Jak urządzić dom?

Nasza galeria jest zbiorem luźno powiązanych inspiracji na urządzenie wnętrza. Zwolennicy zupełnie odmiennych stylów znajdą tutaj na pewno coś dla siebie!
Dzięki naszym propozycjom dowiesz się także, jakie trendy dominują obecnie we wnętrzarstwie.

Zobacz też nietypowe zastosowania przedmiotów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/6 lat temu
też się zgadzam z tym, że to wnętrze jest piękne, takie nowoczesne. Robi wrażenie. Ale też z ciekawości zajrzałam na stronę wspominanego n-design, oni też mają super projekty jasnych pomieszczeń.
/6 lat temu
wcale nie trzeba dużo czasu, ani też ogromnych nakładów pieniędzy, żeby w bardzo prosty sposób odnowić mieszkanie, potrzeba mieć tylko pomysł. Poszukać sposobów na to, żeby nasze mieszkanko stało się wyjątkowe. A jak ktoś szuka pomysłów warto zaglądać na dom.eu. Dla mnie ten serwis to jest kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o dom.
/6 lat temu
bardzo piękne wnętrze. Sama nie jestem zwolenniczką bieli, ale z drugiej strony coraz bardziej się do niej przekonuję ;) coś w tym jest, że w bieli to jest zupełnie inne życie. Nie wiem czy widzieliście na stronie firmy n-design albo na ich profilu na facebook, jakie one super projekty robią, wszystko właśnie w białych kolorach. Oczywiście w innych kolorach też, ale te białe robią niesamowite wrażenie.
POKAŻ KOMENTARZE (3)