Inspirujące wnętrza - przegląd dodatków

Zastanawiasz się jak prostym sposobem urządzić wnętrze jak z katalogu? Podpowiemy, gdzie znaleźć dodatki, za pomocą których będziesz miała dom jak z marzeń.
/ 08.08.2011 08:07

Zastanawiasz się jak prostym sposobem urządzić wnętrze jak z katalogu? Podpowiemy, gdzie znaleźć dodatki, za pomocą których będziesz miała dom jak z marzeń.

 

W półcieniu

Ciemną ścianę rozjaśnia pomarańczowa dekoracja wykonana z płyty gipsowo- kartonowej. To bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy chcemy ograniczyć ilość mebli występujących w pomieszczeniu. Trzeba przyznać, że osadzona na stelarzu ścianka, pomalowana na intensywny pomarańczowy kolor, genialnie spełnia swoje zadanie.

Jeżeli chcesz uzyskać podobny efekt, zaproś do swojego wnętrza kilka przydatnych sprzętów. Z całą pewnością nie może zabraknąć w niej stołu, krzesła w obiciu nawiązującym do koloru ścianki i zimnych, metalicznych dodatków. 

fot. stół, krzesło, komoda: Meble VOX, solniczka w kształcie aniołka: Czerwona Maszyna, komplet talerzy do sushi: Filiżanka.pl, dywan: Ikea, kąplet butelek: Alejka.pl, wazony: Vera. 

 

Najjaśniejsza jadalnia

Połączenie bieli z soczystą pomarańczą to ciekawy pomysł na odświeżenie jadalni. 

Wnętrze jest nie tylko nowoczesne, ale również ekologiczne za sprawą drewnianych polan wetkniętych we wnękę. Jeżeli chciałabyś aby twoja jadalnia nabrała podobnego chatakteru, zobacz gdzie zdobędziesz produkty.

fot. stół, krzesło, misa, regał, komoda, plakat, lampa, wazon: Melbe VOX, stojak na drewno: Blomus.

 

Bajecznych snów

Lawenda w sypialni sprawia, że stajemy się jeszcze bardziej senni i zrelaksowani. Jeżeli marzysz o śnie na polu lawendy, albo ogrodzie pełnym bzu, mamy coś dla ciebie.

Oto, aby w sypialni była odpowiednia ilość światła, zadbają podwójne zasłony. Utrzymane w tonacji wnętrza, idelanie podkreślają jego charakter.

fot. łóżko, lampa: Meble VOX, toaletka z lustrem: Piomar, wazon: Rosenthal, sztuczne kwaty: Almi Decor, fotel: Siena, ręcznik: Czerwona Maszyna, poduszka: Greno, zasłony: Zara Home,

fot. materiały prasowe