Dieta Agnieszki Chylińskiej - jak schudła gwiazda fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Dieta Agnieszki Chylińskiej - jak schudła gwiazda

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że tak świetnie wygląda? Zdradzamy sekret diety Agnieszki Chylińskiej!
Agata Bernaciak / 05.05.2015 05:28
Dieta Agnieszki Chylińskiej - jak schudła gwiazda fot. ONS.pl/kolaż Polki.pl

Choć ma 38 lat, z roku na rok wygląda coraz lepiej. Kiedy pojawia się na imprezach dla gwiazd, wszystkim odejmuje mowę. W obcisłej sukience mini i na dziesięciocentymetrowych obcasach Agnieszka Chylińska w ogóle nie przypomina zbuntowanej rockmanki, którą była kilka lat temu.

W czym tkwi sekret diety Agnieszki Chylińskiej?

Jak przekonuje sama Agnieszka, sekret jej figury jest dość banalny:
Trzeba urodzić trójkę dzieci i biegać koło nich non stop! Jak to się dzieje, to tak się to wszystko układa.

 

 

- przekonuje gwiazda.


Z pewnością niejedna z nas chciałaby mieć taką figurę po 3 ciążach!

Jak na przestrzeni lat zmieniała się Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska już jako nastolatka budziła silne emocje. – Nauczyciele nie przepadali za nią, bo zawsze miała cięty język i mówiła, co naprawdę myśli – wspomina kolega wokalistki.

W liceum zaczęła się buntować. Wychowana w domu pełnym muzyki, odkryła w końcu hard rocka. „Poczułam, że muszę krzyczeć”, mówiła potem. Ale pierwszy raz zaśpiewała publicznie na... Festiwalu Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdańskim. Zajęła 3. miejsce. Był rok 1994. Życie nabrało tempa.

Niemal wprost z festiwalowej  sceny Chylińska została zaproszona do grupy Skywalker Grzegorza Skawińskiego. Zespół zmienił nazwę na O.N.A. i w maju 1995 wydał debiutancki album „Modlishka”. Krążek okazał się sukcesem, na który 18-letnia Agnieszka nie była przygotowana.

Dowiedz się więcej:


Rzuciła szkołę. Jeździła w trasy koncertowe, udzielała wywiadów, rozdawała autografy. I zachłysnęła się sławą. Chciała wszystkiego spróbować: papierosów, alkoholu, narkotyków i licznych romansów. Jej wystąpienie na uroczystej gali Fryderyki 96 wywołało szok u dorosłych widzów TVP i nieopisaną radość u tysięcy zbuntowanych nastolatków. Odbierając statuetkę w kategorii Zespół Roku i Album Roku, artystka z uśmiechem „podziękowała” swoim nauczycielom: „Fuck off! Nienawidzę was!”.

Wizerunek twardej i niedostępnej początkowo był Agnieszce na rękę. Tatuażami i wulgarnością maskowała brak pewności siebie. Chylińska czuła się też samotna. Zaczęła dochodzić do wniosku, że opinia kontrowersyjnej skandalistki jej ciąży, a niewybredne komentarze na jej temat zwyczajnie sprawiają przykrość. Jej i bliskim, a zwłaszcza mamie, z którą była w ciągłym konflikcie.

Zbuntowany anioł
Niemal od początku kariery w O.N.A. przy Agnieszce Chylińskiej był jednak ktoś, kto kochał ją za to, jaka jest naprawdę. Krzysztof Krysiak był menedżerem wytwórni płytowej Sony BMG. Także dla niego artystka zaczęła się zmieniać. Zrzuciła kilkanaście kilogramów (jednak nie dzięki cudownym dietom, tylko stresującemu trybowi życia), wyprostowała krzywy zgryz i złagodniała. Gdy zamieszkali razem, gotowała obiady, prała, sprzątała i czekała na ukochanego z kolacją.

Przy Krisie Agnieszka w końcu poczuła się bezpiecznie. Do tego stopnia, że wyszła za niego za mąż. Ślub odbył się w kwietniu 2002 roku w USC w Gdańsku Oliwie. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po 2 latach Chylińska znów była singlem.

Niedługo potem Agnieszka wzięła kolejny rozwód - z grupą O.N.A. Oficjalnym powodem rozpadu zespołu była podobno rozbieżność wizji artystycznych. „To była dla mnie ciepła posadka, gdzie tak naprawdę o nic nie musiałam się martwić i o niczym do końca nie decydowałam. Teraz biorę wszystko w swoje ręce”, tłumaczyła się artystka. Znowu przemeblowała swoje życie. Założyła własny zespół, a rok później wydała pierwszą solową płytę – „Winna”. Zbliżyła się też do mamy.

Agnieszka znowu jest szczęśliwie zakochana, tym razem w Marku, mężczyźnie spoza branży muzycznej. W jej życiu pojawiły się też dzieci. – To nie jest ta sama osoba co przedtem. Agnieszka naprawdę dużo czerpie z macierzyństwa. Zupełnie jakby narodziła się na nowo. Wyciszyła się i stała się łagodniejsza – opowiada przyjaciółka Chylińskiej.

Dowiedz się więcej:

na podstawie tekstu opublikowanego w magazynie Party