chili fot. Panthermedia

Dieta 3D Chili - nowy hit w odchudzaniu i opinia dietetyka

Sekret tej nowoczesnej diety tkwi w magicznej mocy przypraw. Zobacz, na czym polega trójwymiarowe odchudzanie!
Agata Bernaciak / 23.09.2014 14:46
chili fot. Panthermedia

Opinia dietetyka: dieta 3D chili

Na czym polega dieta 3D Chili?

Dieta 3D Chili w swoim działaniu wykorzystuje właściwości przypraw, które dodane do potraw, przyspieszają ich trawienie. W jadłospisach proponowanych przez twórców diety pojawiają się chili, pieprz czarny, imbir i cynamon. To właśnie one zawierają cenny związek chemiczny, który w przyspiesza metabolizm i w bardzo szybkim tempie wpływa na produkowanie dodatkowej energii w organizmie (która jest przez spożytkowana, a nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej).

Co odróżnia dietę od innych?

Dieta 3D Chili została opracowana przez polską dietetyczkę, od wielu lat mieszkającą w USA. Jej program odchudzający zyskał rzeszę fanów na całym kontynencie. W posiłkach Diety 3D Chili znajdziemy sporo błonnika stymulującego nasz układ trawienny oraz wiele innych składników odżywczych, koniecznych do zachowania równowagi metabolicznej. Jadłospis nie jest monotonny i dzięki sporemu udziałowi przypraw, może być dostosowany do różnych upodobań kulinarnych. Jadłospis obejmuje posiłki na 28 dni.

Jak przeprowadzić Trójwymiarowe Spalanie Kalorii 3D Chili?

Po otrzymaniu jadłospisu posiłki mogą być przez ciebie dowolnie komponowane. Poszczególne dania możesz przygotowywać na dwa dni lub gdyby coś szczególnie ci zasmakowało, daną przekąskę lub główny posiłek możesz zjadać także w kolejnych tygodniach. Celem odchudzania według autorki diety jest utrata kilogramów na trzech płaszczyznach - gwarantuje lepsze samopoczucie, piękny wygląd i brak efektu jo-jo.

Zobacz, co na temat diety 3D chili mają do powiedzenia inni użytkownicy!