Dieta 3D Chili + audio-komentarz dietetyka

Sekret tej nowoczesnej diety tkwi w magicznej mocy przypraw. Zobacz, na czym polega trójwymiarowe odchudzanie!
Dieta 3D Chili + audio-komentarz dietetyka fot. Panthermedia

Opinia dietetyka: dieta 3D chili

Na czym polega dieta 3D Chili?

Dieta 3D Chili w swoim działaniu wykorzystuje właściwości przypraw, które dodane do potraw, przyspieszają ich trawienie. W jadłospisach proponowanych przez twórców diety pojawiają się chili, pieprz czarny, imbir i cynamon. To właśnie one zawierają cenny związek chemiczny, który w przyspiesza metabolizm i w bardzo szybkim tempie wpływa na produkowanie dodatkowej energii w organizmie (która jest przez spożytkowana, a nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej).

Co odróżnia dietę od innych?

Dieta 3D Chili została opracowana przez polską dietetyczkę, od wielu lat mieszkającą w USA. Jej program odchudzający zyskał rzeszę fanów na całym kontynencie. W posiłkach Diety 3D Chili znajdziemy sporo błonnika stymulującego nasz układ trawienny oraz wiele innych składników odżywczych, koniecznych do zachowania równowagi metabolicznej. Jadłospis nie jest monotonny i dzięki sporemu udziałowi przypraw, może być dostosowany do różnych upodobań kulinarnych. Jadłospis obejmuje posiłki na 28 dni.

Jak przeprowadzić Trójwymiarowe Spalanie Kalorii 3D Chili?

Po otrzymaniu jadłospisu posiłki mogą być przez ciebie dowolnie komponowane. Poszczególne dania możesz przygotowywać na dwa dni lub gdyby coś szczególnie ci zasmakowało, daną przekąskę lub główny posiłek możesz zjadać także w kolejnych tygodniach. Celem odchudzania według autorki diety jest utrata kilogramów na trzech płaszczyznach - gwarantuje lepsze samopoczucie, piękny wygląd i brak efektu jo-jo.

Zobacz, co na temat diety 3D chili mają do powiedzenia inni użytkownicy!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (29)
/5 lat temu
najlepsza rada to wziąść sie za dobra robote a nie siedzieć z tyłkiem na kanapie bo nawet z dietą ieschudniesz!!!
/5 lat temu
Dieta 3 d chili jest świetna schudłam na niej przez 1,5 miesiąca 8 kilo naprawdę polecam nie jest trudna w przygotowaniu a posiłki można zamieniać dowolnie np obiad z jednego dnia na obiad z jakiegoś innego dnia. Wystarczy tylko trochę wytrwałości efektu jojo nie ma a po zakończeniu diety nie objadać się przesadnie.
/5 lat temu
Ja jestem właśnie w połowie miesiąca dietki, stosuję ją razem z kapsułkami 3d i powiem Wam, że jest petarda. Rodzinka zaczęłam zakłady robić, obstawiają jaka będzie waga po miesiącu:P Głupie to ale jak zobaczyli jak się wkręciłam to im się chyba udzieliło lol... :D
POKAŻ KOMENTARZE (26)