POLECAMY

Dieta Allevo

Gdy chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów, trzeba opracować strategię działania. Oto nowe rozwiązanie dostępne w Polsce.
Dieta Allevo fot. Panthermedia
Oparta na trzech fazach metoda Allévo bazuje na środkach spożywczych o niskiej wartości energetycznej, które zastępują całodzienną dietę. Zdaniem specjalistów podczas diety dostarczamy organizmowi wszystkie, niezbędne składniki odżywcze, równocześnie tracąc na wadze.

Faza Startowa

W tej fazie należy zamienić regularne posiłki na smaczne i łatwe w przygotowaniu odżywcze zupki i koktajle. Trwa maksymalnie dwa tygodnie. Polega na wymienieniu wszystkich posiłków na pięć torebek Allévo dziennie w przypadku kobiet i sześć torebek w przypadku mężczyzn. Polecana jest osobom z nadwagą, bądź otyłością.

Jak stosować: Istnieje szeroka gama produktów Allévo, m.in. zupy, koktajle, shaki o różnych smakach, które można dowolnie konfigurować w ciągu doby. 5 lub 6 torebek dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych i nie więcej niż 580 (700) kcal. W tej fazie należy pamiętać o piciu dużej ilości wody (min. 2 l dziennie). Efektem jest wyraźny spadek wagi, motywujący do dalszego odchudzania.

Faza Utraty Wagi

Indywidualnie ustalona dieta składa się z normalnych posiłków uzupełnionych produktami Allévo. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze wszystkich swoich ulubionych potraw.

Jak stosować: Na tym etapie należy spożywać 2-3 posiłki konwencjonalne i uzupełniać całodzienne menu 2-3 dowolnymi produktami Allévo. W tej fazie zalecana jest również regularna aktywność fizyczna.  Klasyczne posiłki należy wprowadzać w małych porcjach, stopniowo zwiększając ich kaloryczność. Ważne jest, aby nadal trzymać się zasady pięciu posiłków w ciągu dnia. Dodatkowo polecane jest spożywanie dużej ilości wodnistych warzyw takich jak ogórki, pomidory, kabaczek czy dynia.

Faza Stabilizacji

Pomaga w utrwaleniu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Jak stosować: w Fazie Stabilizacji należy komponować menu w oparciu o normalne posiłki jedyne uzupełniane produktami Allévo. Dla utrwalenia prawidłowej wagi należy jeden dzień w tygodniu stosować tylko produkty Allévo. Alternatywnie można kontynuować codzienną dietę poprzez zastąpienie jednego posiłku w ciągu dnia wybranym produktem z tej linii. Należy pamiętać, aby nadal być aktywnym fizycznie.

Produkty wchodzące w skład diety Allevo

  • zupy
  • batony
  • szejki

Cena diety Allevo

  • Koktajle - ok. 25 zł/5 szt.
  • Batony - ok. 6,50 zł/szt.
  • Zupa - ok. 25 zł/5 szt.
  • Mix Pack - ok. 30 zł/6 szt.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (134)
/3 lata temu
Ja uważam że koktajle alevo sa pyszne!!!!!!!!!!!!!!! zupki zresztą też. Ja stosuje równiuteńko co 3 godziny i wtedy nie ma głodu.
/4 lata temu
Każdej rzeczy w życiu trzeba spróbować i przekonać sie na własnej skórze. Jeżeli potrzebujesz stracić kilka kilogramów to oczywiście dieta Allevo jest idealna. Pomoże schudnąć, nauczy zdrowego stylu odzywiania i oczyści metabolizm.
/4 lata temu
Każdej rzeczy w życiu trzeba spróbować i przekonać sie na własnej skórze. Jeżeli potrzebujesz stracić kilka kilogramów to oczywiście dieta Allevo jest idealna. Pomoże schudnąć, nauczy zdrowego stylu odzywiania i oczyści metabolizm.
POKAŻ KOMENTARZE (131)