Medytacja - jak zacząć krok po kroku

Kasia Bem pokaże ci, w jaki sposób medytować z korzyścią dla całego organizmu. Zacznij to robić już dziś!
Agata Bernaciak / 18.04.2017 05:07

Jak medytować? Poznaj najlepsze porady Kasi Bem!

Medytacja pomaga uspokoić umysł, odzyskać pogodę ducha i równowagę wewnętrzną. Brak stresu odzwierciedla się zaś w naszym codziennym życiu, bowiem mamy lepsze samopoczucie i czujemy się młodziej. Właśnie dlatego warto ją regularnie powtarzać (a już szczególnie pod stresującym dniu)!

Pamiętaj, że pozycja medytacyjna powinna być dla ciebie jak najbardziej wygodna. Właśnie dlatego Kasia Bem prezentuje aż cztery różne jej warianty. Wybierz ten, który będzie dla ciebie najlepszy i po prostu najwygodniejszy. W trakcie medytacji powinnaś czuć się swobodnie i komfortowo.

W trakcie medytacji możesz skorzystać z poduszki medytacyjnej. Dzięki niej otworzysz stawy biodrowe i stawy kolanowe. Pomoże ci ona również utrzymać kręgosłup wyprostowany, bez niepotrzebnego napinania mięśni wzdłuż kręgów. Pilnuj, by w trakcie medytacji nie garbić się!

 „Happy Uroda. Piękno jest w Tobie” to coś więcej niż przewodnik po świecie holistycznej pielęgnacji – to prawdziwy niezbędnik dla każdej kobiety, która chce w naturalny sposób zadbać o siebie i tak jak autorka podziela opinię, że prawdziwego piękna należy szukać w sobie.

Kasia Bem, autorka bestsellera „Happy Detoks”, w książce Happy Uroda proponuje weekendowy, tygodniowy i 21-dniowy holistyczny  program upiększający dla ciała i duszy, a w nim między innymi: jogę twarzy czyli lifting bez skalpela, dietę, która odejmuje lat, ponad 50 nowych przepisów na zdrowe posiłki, naturalne kosmetyki. W książce czytelniczka znajdzie także wprowadzenie do technik oddechowych i  medytacyjnych, mudry mocy oraz pozytywne afirmacje.

Zapraszamy!