joga fot. serwis prasowy

Joga dynamiczna w Egurrola Dance Studio

Sposób na zgrabną sylwetkę i pogodę ducha.
/ 13.04.2012 15:59
joga fot. serwis prasowy
Po zimie przychodzi wiosna, nawet po tej najdłuższej. Aby pozbyć się zimowej apatii i zbędnych kilogramów, warto zafundować sobie dawkę regularnego ruchu. Doskonałą propozycją dla osób, które chcą zadbać o ciało i umysł jednocześnie, są zajęcia jogi dynamicznej.

Joga dynamiczna to wszechstronny trening ciała i umysłu. Łączy sekwencje ćwiczeń dynamicznych ze statycznymi, tradycyjnymi asanami (pozycjami jogi). Bardzo efektywnie rozciąga i wzmacnia mięśnie przez co kształtuje ładną sylwetkę. Ćwiczenia wykonywane w rytm oddechu (np. Powitania Słońca) uczą cierpliwości, poprawiają koncentrację i oczyszczają ze stresu. Cały trening wpływa na organizm niezwykle energetyzująco.

Joga dynamiczna to idealne zajęcia dla kobiet!
Zaletą zajęć jest ich skuteczność i widoczne efekty, które przychodzą po
krótkim czasie. Dzięki odpowiedniej kompozycji ćwiczeń to zdecydowanie bardziej efektywne zajęcia niż stretching lub joga statyczna. Co więcej joga dynamiczna pomaga leczyć kontuzje i zapobiega powstawaniu nowych. Osobom aktywnym fizycznie, także tancerzom, pomaga w zachowaniu dobrej kondycji i dobrego samopoczucia.

Efekt regularnych zajęć jogi dynamicznej?
To zgrabna sylwetka, jędrne ciało i zrelaksowany, czysty umysł. Po takich zajęciach – można odważnie stawić czoła codziennym obowiązkom i zmaganiom!

Gdzie można ćwiczyć jogę dynamiczną?
Do 2002r. nie było w Polsce typowych zajęć jogi dynamicznej. Pierwszą szkołę jogi dynamicznej w Polsce z zajęciami klasycznej asztanga jogi i sesjami autorskimi założył w 2002r. Radosław Rychlik.

Na zajęcia jogi dynamicznej dla początkujących można wybrać się do Egurrola Dance Studio. Najbliższy kurs rozpoczynają się 22 marca, w lokalizacji przy ul. Kasprzaka 24a. Zajęcia poprowadzi – prekursor jogi dynamicznej w Polsce – Radosław Rychlik.

Szczegóły zajęć i zapisy na stronie organizatora!
Tagi: joga