Joga na trawie fot. serwis prasowy

Ekologiczna joga na trawie

Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji i bezpłatnie spróbuj jogi na świeżym powietrzu pod okiem profesjonalistów
/ 13.04.2012 16:02
Joga na trawie fot. serwis prasowy
Wiosna w pełni, a nasze ciała same domagają się większej ilości ruchu. Po zimowym, bezczynnym siedzeniu na kanapie przed telewizorem, warto postawić na aktywne spędzenie czasu, choćby w weekendy. Nie koniecznie trzeba od razu inwestować w karnety na siłownię. Warto się rozejrzeć, a na pewno znajdą się interesujące propozycje nie wymagające nakładów finansowych.

Joga na trawie to jeden z ciekawych pomysłów tego sezonu na aktywny wypoczynek w mieście. Zajęcia odbywają się bezpłatnie od 9 maja do 27 czerwca 2009 w większych miastach Polski. Motto przedsięwzięcia brzmi „Bo ciało porusza ducha”.

Akcja „joga na trawie” ma już kilkuletnią tradycję. Każdej wiosny pojawiają się nowe pomysły i przybywa uczestników. W tym roku organizatorzy imprezy postanowili zaprosić do współpracy Organizację Odzysku Eko Cykl, która to od początku swojej działalności angażuje się różnego rodzaju ciekawe przedsięwzięcia promujące ochronę środowiska.

Osoby biorące udział w zajęciach jogi na trawie, nie tylko mogą poznać ciekawe ćwiczenia, ale również dowiedzieć się jak należy dbać o otaczające ich środowisko. Przede wszystkim, jak segregować odpady i co robić aby powstawało ich jak najmniej. Organizatorom zależy przede, aby połączyć ruch, zdrowy tryb życia i proekologiczne zachowania. Joga na trawie to spotkania organizowane bezpłatnie dla każdego. Więcej informacji na www.joganatrawie.pl.