POLECAMY

Jak używać wibratora - samotnie lub z partnerem?

Kupiłaś wibrator i nie wiesz co dalej? My podpowiadamy - jak używać wibratora zarówno podczas igraszek z partnerem, jak i w samotności!

Jak używać wibratora - samotnie lub z partnerem? fot. Fotolia

Zrobiłaś to - nabyłaś gadżet erotyczny, jakim jest wibrator. I teraz zastanawiasz się - co dalej? Przeznaczenie gadżetu jest jasne, ale czy uda Ci się osiągnąć orgazm?

Wibrator a podejście partnera

Jeśli chcesz zaskoczyć partnera w łóżku i wprowadzić nowość do Waszej gry wstępnej wibrator będzie idealnym przyrządem i uwierz, taki pomysł spodoba się partnerowi. Mężczyźni są wzrokowcami, więc pieszczenie Cię intymnym gadżetem rozpali jego zmysły.

Zaproponuj mu, aby najpierw dotykał Cię włączonym wibratorem po łechtaczce. Jeśli doznania są zbyt intensywne (dla niektórych pań mogą być nawet bolesne) załóż bieliznę - to złagodzi nieco bodźce. Pamiętaj, aby przed wprowadzeniem wibratora do pochwy lub odbytu posmarować go lubrykantem.

Zobacz też: Gadżety erotyczne - wszystko o wibratorach

Zabawa wibratorem to świetny moment, aby pokazać partnerowi, co Cię kręci i najbardziej podnieca! W ramach gry wstępnej możesz także zrobić "show" i pieścić się sama na oczach partnera! To pobudzi jego zmysły i wkrótce dołączy do zabawy...

Higiena jest najważniejsza! Po zakupie wibratora umyj go (nie zalej baterii), a najlepiej przed wprowadzeniem go do pochwy/odbytu załóż na niego kondom.

Uprząż do wibratora - co to takiego?

Wibrator może być zwyczajnie trzymany w ręku lub... przymocowany do specjalnej uprzęży zakładanej na Twoje biodra lub na udo partnera - jeśli chce on zachować pozory zwykłego stosunku.

Przed zakupem takiej uprzęży warto rozeznać się w tym co lubisz/lubicie - dla mężczyzny nie będzie zbytnio podniecające, jeśli założysz uprząż z wibratorem i oddasz się rozkoszy. On wolałby patrzeć jak pieścisz się lub pieścić Cię osobiście.

W szerokim asortymencie sex shopów są także uprzęże do podwójnej stymulacji - pozwalają one na wprowadzenie wibratora do pochwy oraz na penetrację partnera! Jednak upewnij się, że Twój mężczyzna chce tego...

Niemniej uprząż może okazać się przydatna, gdy jesteś singlem, a masz ochotę lekko zgrzeszyć!

Zobacz też: Kamasutra w łóżku - jak się kochać leżąc

Jak używać wibratora - praktyczne wskazówki

Oddychaj

Głębokie oddechy wzmagają intensywność doznań. Podczas zabawy z wibratorem staraj się więc oddychać głęboko.

Użyj lubrykantu

Posmaruj wibrator obficie lubrykantem - niezależnie czy pieścisz łechtaczkę, czy wprowadzasz wibrator do pochwy/odbytu. Wiele kobiet zaczyna grę wstępną od dotyka się wibratorem po wargach sromowych, dopiero potem, gdy są podniecone zaczynają pieścić łechtaczkę.

Jeśli dla Ciebie także pieszczenie łechtaczki jest bolesne lub nieprzyjemne, gdy nie jesteś jeszcze podniecona, załóż (jak już sugerowaliśmy) bieliznę! Tkanina zmniejszy intensywność doznań.

Kontroluj wibracje

Większość wibratorów ma regulację ostrości wibracji. Na początek zacznij od najmniejszych obrotów. Są one przyjemne i pozwolą Ci się odprężyć. W trakcie rosnącego podniecenia możesz zwiększać wibracje!

Wibrator w pochwie

Zabawa wibratorem o dobry moment na poszukiwanie punktu G. Znajduje się ona na głębokości 3-4 centymetrów w pochwie na przedniej ściance - od strony łechtaczki. Aby do niego dosięgnąć musisz wkładać wibrator pod kątem. Możesz także używać wibratora przeznaczonego specjalnie do penetracji punktu G lub prostaty - ma on charakterystyczną wypustkę na górze.

Pamiętaj, że najwrażliwszy na bodźce jest przedni odcinek pochwy!

Wibrator w odbycie

Jeśli lubisz analne igraszki - możesz spróbować! Możesz także zachęcić mężczyznę do wypróbowania wibratora, ale powinnaś wiedzieć, że mężczyźni wybierając dildo do zabawa analnych dla siebie preferują cienkie wibratory...

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)