Polki.pl
kom. (5)

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Strona 2 z 4

Fotograficzny drobiazg

Idealnym prezentem dla babci i dziadka będą zdjęcia ich ukochanych wnuków. Jednak, aby nie było banalnie, lecz oryginalnie - stwórz coś własnoręcznie (wykorzystując oczywiście wybrane przez siebie fotografie). Poniżej przedstawiamy sześć sposobów na wyjątkowy prezent. 

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Fot. tipjunkie.com, thoughtsinvinyl.com, icanteachmychild.com

1. Tradycyjna ramka

Pierwsza propozycja ma odmienić klasyczną, drewnianą ramkę. A to wszystko za sprawą literek z popularnej gry planszowej „Scrabble”, które należy przykleić na zdjęcie włożone do przygotowanej wcześniej ramy. Wybór napisu, pozostawiamy Wam! 

2. Fotograficzna tablica

Do przygotowania drugiego upominku będziecie potrzebować:

  • małego formatu zdjęcia wszystkich wnuków 
  • ozdobne spinacze
  • średniej grubości deskę lub sztywną kartkę
  • komputerowo lub własnoręcznie przygotowany napis
  • farba
  • klej

Teraz wystarczy deskę (kartkę) pomalować wybranym przez siebie kolorem, przykleić napis i spinacze, na koniec doczepić zdjęcia i gotowe!

3. Kolaż

Proponujemy zacząć pracę nad upominkiem od wycięcia dużego formatu literek, które na fotografii stworzą napis. Każdemu z wnuków wręczcie literę i do dzieła. Samo połączenie zdjęć nie będzie dla większości z was żadnym problemem, gdyż zrobicie to w podstawowym programie komputerowym do obróbki zdjęć. Jednak nie lada wyzwaniem będzie zebranie i sfotografowanie wszystkich wnucząt.

4. Brelok do kluczy

Oto propozycja prezentu dla zmotoryzowanego dziadka. Nadszedł czas, abyście wyjęli z szuflady stare karty płatnicze lub kredytowe, które już nie raz mieliście pewnie ochotę wyrzucić. Przetnijcie je na mniejsze części i naklejcie na nie zdjęcie, które chcielibyście, aby dziadek miał zawsze przy sobie. Szybki w wykonaniu, ale jakże miły prezent możecie podarować ukochanemu dziadkowi w dniu jego święta. 

5. Oryginalna doniczka

Do przygotowania kolejnego prezentu będziecie potrzebować:

  • zdjęcia
  • klej
  • doniczkę
  • wstążeczkę w dowolnym kolorze

Dowolną doniczkę oklej fotografiami wnuków z ich różnych okresów życia. Dzięki temu nasi kochani dziadkowie wrócą wspomnieniami do czasów, kiedy ich ukochane wnuczęta raczkowały i stawiały pierwsze kroki. Dodatkowo, oklejoną już doniczkę możecie udekorować ozdobną wstążeczką.

6. Mini album w zegarku

Otwierany zegarek na łańcuszku od jakiegoś czasu wiedzie prym. Postanowiliśmy go zatem wykorzystać i stworzyć w nim minimalistyczny album zdjęć. Przygotowane fotografie należy wyciąć do rozmiaru, który idealnie wpisze się w wymiary zegarka. Następnie należy wycięte zdjęcia skleić za pomocą bezbarwnej taśmy, włożyć do wnętrza zegarka, zamknąć i gotowe! 

Oceń5.00 / 8
Redakcja poleca

Podobne w temacie Z przymrużeniem oka

Skomentuj Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 9 Lis 15, 18:55
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Prezenty na Dzień Babci i DziadkaWitam, ostatnio zakupiłam super ramkę dla dziadów od wnuczki z pięknym grawerem. Radość dziadków nie do opisania.. ;) polecam http://allegro.pl/ramka-grawer-prezent-pamiatka-chrzest-chrzciny-i5779041147.html
lalilu
Poniedziałek | 4 Maj 15, 14:02
0    nie oceniono 0
lalilu
Re: Prezenty na Dzień Babci i DziadkaWolę bardziej praktyczne prezenty. Np naukę korzystania z internetu, dziadkowie są wdzięczni wnukom za poświęcony im czas a przy okazji mogą odwiedzać strony przeznaczone własnie dla nich :) Podwójny prezent :)
Agnieszkaa
Sobota | 12 Sty 13, 20:54
0    nie oceniono 0
Agnieszkaa
Re: Prezenty na Dzień Babci i DziadkaFajnie jest dawać własnoręczne drobiazgi kiedy jest się dzieckiem, jednak ja, jako 25-latka już nie powinnam raczej ;) Od serca będzie wspólny obiad, na który swoją jedyną już niestety babcię zaprosiłam i zamierzam jej podarować voucher do salonu Elite, żeby się ktoś nią zajął i poczuła się kobieco. Uważam, że tego typu prezenty, czyli...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 11 Sty 15, 22:38
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Prezenty na Dzień Babci i Dziadkajuż widzę jak moja 90-letnia babcia biega po salonie odnowy...
ami
Poniedziałek | 7 Sty 13, 08:59
0    nie oceniono 0
ami
Re: Prezenty na Dzień Babci i DziadkaŚwietne pomyły!
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl