Polki.pl
kom. (0)

Stylowe kołyski dla niemowląt

Strona 1 z 6

Jeśli ktoś się zastanawia – kołysać czy nie kołysać - radzimy nie wahać się! Bujać, lulać, kołysać! Delikatne kołysanie jest nie tylko przyjemne, ale i może mieć zbawienny wpływ na zdrowie niektórych niemowląt. Szczególnie polecane jest dzieciom cierpiącym na refluks, kolkę i napięcie mięśniowe. Zobaczcie stylowe kołyski, które zachwycają swoim wyglądem i nowoczesnymi funkcjami.

Stylowe kołyski dla niemowląt

Mothercare, ontwerpduo.nl, lululaj.pl

Stare babcine „dobre rady” jakoby dzieci uzależniały się od lulania i były po nim bardziej „rozwydrzone i niesamodzielne” można schować do lamusa. Dziecko pamięta kołysanie już z życia płodowego, tak więc robienie tego po jego narodzinach jest naturalnym kontynuowaniem tego co dziecko już zna, zmniejszając szok i stres pourodzeniowy. Z najnowszych badań wynika, że rytmiczne kołysanie stymuluje układ przedsionkowy mózgu dziecka. Reguluje on napięcie mięśniowe, odpowiada za przyjmowanie prawidłowej postawy ciała i równowagę, wspiera również postrzeganie wzrokowe i słuchowe oraz umiejętność koncentracji uwagi. Niemowlęta, które były często kołysane lepiej się rozwijają, szybciej zaczynają siadać i raczkować, a potem lepiej się uczą.

Zobacz też: Modne wózki dziecięce

Kołyska odpowiednia jest dla dziecka do 6 miesiąca życia (zanim zacznie samodzielnie siadać). Zazwyczaj występuje w rozmiarach: dł. 90, sz. 40. Opcję kołysania można blokować, są także kołyski wyposażone w silniczek napędzany energią z baterii, które bujają samodzielnie. Zobaczcie najpiękniejsze kołyski tradycyjne i nowoczesne wykonane z drewna, materiału, wikliny oraz tworzywa sztucznego.  • 1
  •   z 6 

Oceń 4,50 / 2

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Niemowlę

Skomentuj Stylowe kołyski dla niemowląt

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Stylowe kołyski dla niemowląt

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dziecko