POLECAMY

Jak nawilżać suche dłonie?

Pierwsze oznaki starzenia się skóry pojawiają się na dłoniach. Jak je nawilżać i dbać, by wyglądały pięknie i zdrowo? Zobacz nasze metody pielęgnacji dłoni i poznaj kremy do rąk, które je nawilżą!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Nic mnie tak nie pomaga jak maska krem oeparol. Próbowałam już różnych kremów ale Eliftance działa naprawdę skutecznie. Dłonie wyglądają młodziej a o to mi właśnie chodziło
/2 lata temu
Ja polecam Ziaja kozie mleko i Neutrogena krem do suchych rąk. Zabieg parafinowy jest bardzo skuteczny (przykł. przepis http://www.mbgonline.pl/suchym-dloniom-mowimy-stanowcze-nie), tylko trzeba powtarzać przynajmniej raz na tydzień. Mozna go robić samemu w domu.
/2 lata temu
Mam problem z suchą skórą na dłoniach ( dużo piorę ręcznie, w pracy i w domu mam spory kontakt z detergentami) Koleżanka doradziła mi zastąpienie zwykłego mydła - mydłem chroniącym baterię lipidową skóry Linum Dermedic i okazało się, że mydło to dba o moje ręce już na etapie mycia . Polecam to mydło wszystkim osobom, które również mają problem ze suchą skórą dłoni :)
POKAŻ KOMENTARZE (1)