POLECAMY

Jak wzmocnić włosy na wiosnę? Pakiet porad!

Stosowanie się do kilku naszych porad sprawi, że twoje włosy wzmocnią się, będą zdrowsze i bardziej lśniące. Jak odbudować włosy po zimie, by na wiosnę wyglądały lepiej? Jak je pielęgnować, czesać i stylizować?

Jak wzmocnić włosy na wiosnę? Pakiet porad!
Możesz wspomagać swój organizm suplementami diety wzmacniającymi włosy, skórę i paznokcie. Tabletki powinny jednak być tylko dodatkiem do zdrowego odżywiania i z całą pewnością nie mogą zastąpić witamin i składników mineralnych zawartych w produktach spożywczych. Zawsze też stosuj się do ulotek dołączonych do opakowań suplementów i nie przekraczaj zalecanych dawek./fot. Fotolia/Edipresse
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 miesięcy temu
Namówiłaś mnie, postanowiłam zainwestować w swoje włosy i odpowiednio je wzmocnić. Mam już wspomniane tabletki z biotyną oraz sprawdzoną, domowej produkcji, kurację wzmacniającą. Za miesiąc a może nawet krócej będzie widać dużą różnicę w wyglądzie włosów.
/7 miesięcy temu
Proponuję maseczki i dobrą odżywkę do włosów oraz tabletki biotebal z biotyną. Będzie szybki i skuteczny efekt a włosy odzyskają siłę i witalność.