POLECAMY

Książka to zawsze dobry pomysł na prezent! Zobacz 17 książkowych propozycji za mniej, niż 50 zł każda

Te pozycje to strzał w 10! Idealne na prezent dla siostry, przyjaciółki czy mamy. Albo dla ciebie!

Edyta Liebert / rok temu

Masz problem z kupnem prezentu? Nie wiesz, co kupić na gwiazdkę przyjaciółce, siostrze czy bratowej? Podpowiadamy patent stary jak świat i zawsze trafiony: książka. Dobra lektura, fajny poradnik czy bijący rekordy bestseller to zawsze dobry pomysł na świąteczny podarek!

Książki na prezent: święta tuż tuż!

Jeśli nie lubisz wędrówek między półkami w księgarni, szukając "idealnej książki na prezent", nie chcesz sugerować się promowanymi tytułami lub po prostu potrzebujesz poczuć, że dołożyłaś starać poszukiwawczych, przejrzyj nasze książkowe propozycje na prezent.

Najlepsze prezenty dla domatorki

W gronie 17 książek znalazły się poradniki dla pasjonatki DIY i makijażu (autorstwa popularnej vlogerki Red Lipstick Monster), romantyczki lubiącej zaczytać się w przyjemnej lekturze (tu polecamy książkę "Noc ognia" Eric-Emmanuel Schmitt) lub zagryzać wargi ze strachu, kartkując dobry kryminał ("Zabójca z sąsiedztwa" Alexa Marwooda to nasz typ).

Cena żadnej z propozycji książkowych na prezent nie przekracza 50 zł. To idealne uzupełnienie prezentu dla bliskiej osoby lub podarek dla kogoś, komu zwykle nie wiemy co kupić... Zajrzyjcie do galerii naszych propozycji książek na prezent oraz do katalogu prezentów.

Prezenty mikołajkowe za mniej niż 20 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)