Filmy 2018, których nie mogą sie doczekać widzowie

Czekacie na któryś z nich?
Edyta Liebert / 23.11.2017 14:59

Czy lubicie wracać do dobrych filmów czy wolicie śledzić nowości kinowe? Filmy 2018 roku zapowiadają się na prawdziwe hity, na pewno pod względem kasowym. Czego możemy się spodziewać?

Wybrałyśmy 10 filmów 2018 roku, na które czekają widzowie i pod których znakiem będzie mijać kolejny filmowy rok. O jakie produkcje chodzi? Fani science-fiction z pewnością będą tłumnie wybierać się do kina w lutym - na ekranach kin pojawi się film „Czarna Pantera”, innymi słowy, czarny koń wśród komiksowych adaptacji. To nie lada gratka dla zwolenników efektów specjalnych, czyli raczej płci męskiej, ale i panie docenią w nim np. piękne kostiumy bohaterów i wartką akcję.

Jak dla mnie jego postać skradła cały film. Sceny walki z nim były dla mnie najlepsze, a on sam widać świetnie odnajduje się w tej roli.
- użytkownik filmweb.pl

Premiery filmowe: na te filmy czekamy w 2018!

Tego samego dnia będzie miało premierę głośne „Nowe oblicze Greya”, czyli coś dla widzów sagi o erotyczno-romantycznej relacji Any i Christiana. Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru ma pokazać, że codzienność nie zabiła w nich namiętności, ale nad ich związkiem pojawiają się czarne chmury... Trailer filmu dużo obiecywał, ale szczegółów filmu dowiecie się w galerii! Nie możemy się doczekać rozwiązania zagadki, czy okaże się hitem, czy niewypałem.

Kontrowersyjne i... zapadające w pamięć. Oto 9 najlepszych scen seksu w historii kina!

Filmy 2018 roku, na które czekają widzowie

„Avengers: Infinity War”, „Jumanji: Przygoda w dżungli” to jedne z najczęściej wymienianych tytułów, jeśli chodzi o filmy 2018 roku. A co z polskimi filmami? Cóż, początek roku będzie upływał pod znakiem „Cichej nocy” oraz „Najlepszego”, które ukazały się pod koniec 2017 roku i wciąż będą emitowane w repertuarze na 2018 rok.

Co jeszcze znalazło się w zbiorze nowości filmowych na przyszły rok? Na jakie filmy będziemy chodzić do kina? Zobaczcie w galerii i sprawdźcie, kiedy prawdopodobnie kinowe hity będą miały dokładnie swoje premiery.

"Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku": oglądasz co roku, ale czy na pewno dobrze kojarzysz fakty? [quiz]