POLECAMY

Szykujesz się na górską wyprawę? Zobacz, co powinnaś ze sobą zabrać!

Nie pozwól, by cokolwiek cię zaskoczyło! Nasz team górski - Kinga Piasecka i Basia Urzędowicz podpowiadają, co powinnaś wziąć ze sobą na wyprawę!

Agata Bernaciak / 2 tygodnie temu

W tym roku postanowiłaś wybrać się w góry? Niestety częstym obrazkiem, który można zaobserwować w Polsce, są osoby zupełnie nieprzygotowane na tego typu wyprawę.

Pamiętacie pewnie, jak internet obiegło zdjęcie kobiety, która wybrała się na przechadzkę do Doliny Pięciu Stawów w japonkach... Jednych to śmieszy, innych szokuje. Prawda jest jednak taka, że to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, którego powinniśmy wystrzegać się jak ognia!

Co zabrać ze sobą w góry?

Specjalnie dla was, we współpracy z teamem Women On The Top, postanowiłyśmy przygotować checklistę rzeczy, które musisz ze sobą zabrać na wyprawę w góry. Nieważne, czy wycieczka potrwa zaledwie jeden dzień, czy aż tydzień. Kinga Piasecka i Basia Urzędowicz podpowiedzą ci, jakich przedmiotów nie może zabraknąć w twoim plecaku!

Zapraszamy!

Hantle i sztangi lepsze niż bieżnia i orbitrek? Tak, dla kobiet też lepsze!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/6 dni temu
DOBRY TRENER TO PODSTAWA : ) ZAPRASZAM SERDECZNIE NA STRONĘ NAJLEPSZEGO TRENERA W POLSCE: wwwigortreneronlinepl
/tydzień temu
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline/pl
/tydzień temu
Wejdź teraz na: igortreneronline/pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline/pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline/pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: igortreneronline/pl i wygraj 10.000 złotych!
POKAŻ KOMENTARZE (3)