Zenek Martyniuk wspomina Annę Przybylską

Wiedziałaś, że Anna Przybylska znała się z Zenkiem Martyniukiem? Jak się poznali?
/ 21.09.2017 13:26

Zbliża się trzecia rocznica śmierci Anny Przybylskiej. W internecie aż roi się od wspomnień gwiazd związanych z aktorką. Jedną z osób, które z ciepłym uśmiechem wspominają Przybylską, jest Zenon Martyniuk. Co o niej powiedział? Jak się poznali?

Zenek Martyniuk wspomina Annę Przybylską

Okazuje się, że jedno spotkanie może być rozpamiętywane przez lata. Zenek Martyniuk, zapytany o znajomość z Anną Przybylską, opowiedział o nagrywaniu teledysku w Gdyni, kiedy początkująca wówczas aktorka pomagała mu przy realizacji. Ba, pomogła mu znaleźć buty, bo... ktoś mu je ukradł.

To była przyjaciółka mojego kolegi. Ja poznałem Anię właśnie na planie teledysku do piosenki Lato jest po to, by kochać, Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Poprawiała mi makijaż do teledysku, włosy. Wtedy była tam taka nieprzyjemna sytuacja, ktoś ukradł mi buty, a Ania tak się przejęła... Pojechała ze mną do sklepu i kupiliśmy te buty.

Zenon Martyniuk wspomina Anię jako ciepłą osobę, była ulubienicą jego żony. Później spotykali się w większym gronie ze względu na wspólnych znajomych.

Biografia Anny Przybylskiej - prapremiera w Gdyni

Książka o Annie Przybylskiej autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego trafi na półki księgarni w całej Polsce już 27 września 2017. Budzi ogromne emocje, zwłaszcza fragmenty, które przedzierają się do mediów.

Przeczytaj, co do tej pory ukazało się w mediach:

Siostra Anny Przybylskiej w przejmującym wywiadzie: „W każdym badaniu wyglądało to coraz gorzej, wiedziałam, że ona z tego nie wyjdzie”

Kasia Bujakiewicz wspomina Anię Przybylską i spełnia obietnicę daną jej przed śmiercią

Kolejne fragmenty biografii trafiają do sieci. „To prawda o Ani i pamiątka. Jasiu miał trzy lata, kiedy odeszła”

Redakcja poleca

REKLAMA