Za tę stylizację na Martę z „Rolnik szuka żony” poleciały gromy. Paweł: „mi też się nie podobało”

Co takiego na siebie włożyła, że spadł na nią grad krytycznych komentarzy?
/ 02.04.2021 19:26

„Rolnik szuka żony”, czyli jeden z flagowych programów TVP,  od 7 już sezonów pozwala rolnikom z całej Polski znaleźć miłość. Widzowie niemal każdą edycję śledzą z zapartym tchem i mocno przywiązują się do bohaterów programu. Po zakończeniu nagrań część z uczestników staje się niemal celebrytami, których poczynania obserwują wierni wielbiciele. 

Tak jest chociażby w przypadku Pawła Bodzianny i Marty Paszkin, którzy poznali się w ostatnim sezonie „Rolnik szuka żony”. Warszawianka szybko zawróciła w głowie przystojnemu rolnikowi i para planuje już wspólną przyszłość. To jednak nie koniec ich sukcesów, bo zakochani trafili też do innego show TVP, a mianowicie „Dance Dance Dance”. 

Ich publiczne wystąpienia często są komentowane w mediach społecznościowych, jednak do tej pory nic nie przykuło takiej uwagi internautów, jak pewna kreacja Marty...

Krytykowana stylizacja Marty Paszkin z „Rolnik szuka żony”

Chodzi o stylizację, którą Paszkin miała na sobie podczas świątecznego odcinka „Rolnik Szuka Żony”. Miała wówczas na sobie kopertową sukienkę w czarne plamki i ciężkie, motocyklowe buty, które były hitem zimowego sezonu.

Nie wszystkim się to jednak podobało i w mediach społecznościowych nie zabrakło krytyki wyglądu Marty. Większość internautów uznała, że tego typu buty nie przystoją w pewnych sytuacjach i nie pasują do sukienki. 

Paszkin nie zamierza się jednak przejmować słowami fanów i przyznaje, że lubi ubierać się dość kontrowersyjnie. 

Bez przesady, żebym się takim czymś przejmowała, no nie, nie.- podsumowała Paszkin

Z kolei Paweł przyznał, że jemu ta stylizacja partnerki również nie przypadła do gustu, co wyraźnie zasygnalizował ukochanej. Ta jednak postawiła na swoim i nie żałuje tego wyboru, nawet jeśli nie każdemu się podobał. 

To też może cię zainteresować:
Bardowscy z „Rolnik szuka żony” zdradzili, do jakiej piosenki tańczyli na weselu. Ich pierwszy taniec nie obył się bez wpadki…
Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony” znaleźli dietę idealną? Chudną, a nie odmawiają sobie przyjemności
Jak wygląda casting do programu „Rolnik szuka żony”? Uczestnik zdradza ważne informacje