Wózek synka Małgorzaty Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

Henio Majdan jeździ wózkiem za ponad 5 tys. zł. Jak wygląda i gdzie można go kupić?

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie ze spaceru z Heniem, a największe zainteresowanie wywołał wózek. Ile kosztuje ten model?
/ 30.06.2020 09:37
Wózek synka Małgorzaty Rozenek-Majdan fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan 10 czerwca powitała na świecie trzeciego synka, a maluszek już skradł serca internautów. Wielu doszukuje się podobieństwa chłopca do taty, a gwiazda często opowiada o tym, jak jej mąż radzi sobie z opieką nad dzieckiem.

Ostatnie zdjęcie z przechadzki po parku wywołało jednak większe zainteresowanie niż fakt, że podczas spaceru o mało nie doszło do wypadku. Suczka Majdanów wpadła do wody, na szczęście z pomocą ruszył Radosław Majdan.

Jak wygląda wózek synka Majdanów i ile kosztuje?

Wózek widoczny na poniższym zdjęciu, podobno nie jest jedynym pojazdem małego Henia. Jednak to właśnie on tak bardzo spodobał się internautkom, że od razu spytały, gdzie został kupiony. Małgorzata Rozenek zdradziła, z jakiego sklepu pochodzi, a inna gwiazda potwierdziła, że zakup był doskonałym wyborem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Model, na który zdecydowali się rodzice małego Henia to Emmaljunga Mondial de Luxe. Kosztuje ponad 5 tysięcy złotych, ale jak przekonują mamy komentujące post prezenterki, jest wart swojej ceny.

Ja swoich dwóch synów też wywoziłam w emmaljungach, najepsze wózki ever!
- napisała dziennikarka Anna Kalczyńska.

Do dyskusji przyłączyły się także inne mamy, które znają szwedzką markę i cenią ją za wysoką jakość. Fankom gwiazdy spodobał się zarówno kolor wózka jak i nawiązanie do bardzo modnego ostatnio stylu retro:

Henio, wózek masz pierwsza klasa!

Piękny wózek. To rzadkość, spotkać teraz takie cudo na ulicy.

Co wyróżnia model? Z pewnością są duże cienkie koła o wąskich szprychach oraz praktyczny kosz, wykonany z cienkich, chromowanych drutów. Jasny kolor to doskonały wybór na spacer w słoneczny, letni dzień.

To też może cię zainteresować:Anna Lewandowska pokazała zdjęcie córek w wózkach. Internautki krytykują, że Klara jest za duża na jazdę w wózkuW jakich wózkach jeżdżą dzieci polskich gwiazd? Syn Janachowskiej ma prawdziwą karocę!Ile kosztuje wózek młodszej córki Lewandowskich? Cena przyprawia o zawrót głowy