Teledysk 4fun.tv fot. 4fun.tv

Wakacyjny teledysk 4fun.tv

15.08.2014 10:00
Teledysk 4fun.tv fot. 4fun.tv

Chociaż już półmetek wakacji za nami, 4fun.tv cały czas bawi ze swoimi widzami oraz dostarcza im nowych atrakcji. Już w niedzielę 17 sierpnia o godz. 12.00, na antenie stacji premiera teledysku do remixu urodzinowego utworu 4fun.tv “Nie bawisz się, nie żyjesz”. Piosence, napisanej przez Marka Błaszczyka i Hannę  Krawczyńską, letniego charakteru, zgodnego z najnowszymi trendami w muzyce klubowej, nadał duet dj-ski Glassesboys.

Teledysk 4fun.tv

Zdjęcia do teledysku powstawały w maju tego roku - podczas pobytu ekipy 4fun.tv na niezwykłej skateboardowej imprezie w Neapolu. Wydarzenie to zgromadziło we włoskim mieście tysiące ludzi z całego świata. Energia, niepowtarzalny klimat, akrobacje na deskorolkach oraz piękne widoki posłużyły za inspirację do stworzenia klipu do piosenki „Nie bawisz się, nie żyjesz”.

Prezenterzy 4fun.tv - Lady Nina i Jacek Januszko przeżyli w Neapolu niezapomniane chwile. Teledysk jest skróconym zapisem podróży, w którym uchwycono najbardziej pozytywne i radosne momenty. Lady Nina i Jacek podczas zwiedzania najciekawszych miejsc, rzucili się w wir zabawy oraz. Kamera 4fun.tv tylko podglądała ich wyprawę, która przebiegała zgodnie z dewizą 4fun.tv oraz tytułem utworu „Nie bawisz się, nie żyjesz”.

Klip stworzyła ekipa 4fun.tv:

Dyrektor Kreatywny - Bartosz Gorzak
Realizacja - Joanna Legan
Zdjęcia - Tomasz Tupalski
Grafika -Tomasz Płonka
Montaż - Filip Budziewicz.

Więcej: