W show-bizesie mówi się o...

Anna Mucha w ciąży, Mateusz Damięcki się rozwodzi a Kinga Rusin randkuje w Paryżu - czyli co słychać w życiu prywatnym polskich celebrytów.
Marta Kosakowska / 10.06.2011 08:01

Anna Mucha w ciąży, Mateusz Damięcki się rozwodzi a Kinga Rusin randkuje w Paryżu - czyli co słychać w życiu prywatnym polskich celebrytów.

Michał Szpak - pierwszy wywiad

Barwny ptak programu "X-Factor", Michał Szpak, wobec którego nikt nie pozostaje obojętny, udzielił pierwszego poważnego wywiadu magazynowi Viva!. Odpiera zarzuty o bycie transwestytą, mówi o swojej androginiczności oraz o braku akceptacji środowiska. Dla fanek dobra informacja: "Nie mam partnerki, jeśli o to pytasz. Ale nie narzekam na samotność. Dziewczyny podrywają mnie notorycznie. Przez Internet non stop. To miłe, ale praktycznie tego nie czytam. Wielka namiętność jeszcze przede mną" - wyznaje Szpak.

Fot. x-factor.plejada.pl

 

Anna Mucha w ciąży?

Jedne gazety piszą o rzekomym kryzysie w związku Anny Muchy i Marcela Sory, inne - o domniemanej ciąży aktorki. W tej drugiej grupie jest Życie na gorąco. A wszystko przez wypowiedź, a raczej jej brak, na antenie TVN, kiedy to na pytanie Andrzeja Sołtysika: "Magda ma termin na przełomie lipca i sierpnia, a ty?", aktorka tylko tajemniczo się uśmiechnęła. Ile w tym prawdy, a ile promocji serialu "Prosto w serce, w którym postać grana przez aktorkę. Monika Milewska, właśnie spodziewa się dziecka, pewnie dowiemy się wkrótce. Przecież tak niedawno aktorka przekonywała, że nie znosi dzieci...

 

Fot. MW Media

 

Mateusz Damięcki się rozwodzi!

Tak przynajmniej twierdzą redaktorzy Życia na gorąco!. Fotoreporterzy gazety natknęli się na Mateusza Damięckiego i jego poślubioną zaledwie osiem miesięcy temu żonę, Monikę, w sądowym korytarzu Sądu Okręgowego w Warszawie, gdzie małżonkowie oczekiwali na pierwszą rozprawę rozwodową. Podobno finał w postaci rozwodu jeszcze nie nastąpił. Powód szybkiego zakończenia małżeństwa? Nadmiar obowiązków oraz mało czasu dla siebie.

 

Z ostatniej chwili: wieść gminna niesie, że Państwo Damięccy są już po rozwodzie.

 

Fot. Życie na gorąco

 

Kinga Rusin i Marek Kujawa na randce w Paryżu

Specjalnie dla wąskiej grupy tych, którym nie znudziło się jeszcze cotygodniowe czytanie newsów z życia Kingi Rusin, kolejna porcja prywatności znanej prezenterki serwowana tym razem przez magazyn Show. Czasopismo prezentuje szczegółową relację z randki Kingi z jej nowym partnerem Markiem Kujawą. "Niedaleko Sekwany i ogrodów Tuileries Kinga i Marek wmieszali się w tłum" - pisze Show. Zrobili to jednak na tyle umiejętnie, żeby zapewnić fotoreportem odpowiednie kadry...

 

 

Fot. Show