Viki Gabor komentuje występy Roxie Węgiel w „Dance Dance Dance”. Trzyma kciuki za koleżankę po fachu?

Młoda wokalistka zdradziła, czy będzie oglądać występy Roksany w tanecznym show.
/ 27.03.2021 17:33

Kiedy mówimy w Polsce o utalentowanych, nastoletnich wokalistkach, na myśl od razu przychodzą nam dwa nazwiska: Viki Gabor i Roksana Węgiel. Obie dziewczyny wygrały Eurowizję Junior i rozpoczęły spektakularne kariery muzyczne. 16-letnia Roksana zwyciężyła w konkursie w 2018 roku, z kolei 13-letnia Viki Gabor zaledwie rok później. 

Obecnie w jednym z telewizyjnych show, a konkretnie „Dance Dance Dance”, występuje właśnie Roxie, która bierze w programie udział ze swoją koleżanką, tancerką. Czy Gabor będzie oglądać jej występy i kibicować koleżance?  

Czy Viki Gabor wystąpi w „Tańcu z Gwiazdami”?

Viki zdradziła, że Roksana jest jej przyjaciółką, prywatnie bardzo się lubią i oczywiście zamierza oglądać występy Węgiel w „Dance Dance Dance”.

Będę oglądać, już się nie mogę doczekać! Jestem bardzo ciekawa, jak to wyjdzie, te duety i solo. Będę trzymać kciuki - wyjawiła 13-letnia gwiazda

Viki Gabor przyznała też, że mimo osłabionego kontaktu z Roksaną, koleżanka wciąż jest jest bardzo bliska. Obie nastolatki rozwijają obecnie swoje kariery muzyczne i nie tylko, więc muszą liczyć się z ogromem obowiązków i brakiem czasu na życie prywatne. Jednak kiedy tylko mogą, dzwonią do siebie i spotykają się. 

To też może cię zainteresować:
Czego Magda Gessler potrzebuje, by przeprowadzić „Kuchenne rewolucje”? Lista jest długa...
Dlaczego Martyna z „Hotel Paradise” nie chce mieć dzieci? Szczera odpowiedź uczestniczki programu
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?