Ta choreografia Roxie Węgiel wzbudziła kontrowersje. "Przekroczyłam swoje bariery"

Młodziutka gwiazda pokazała na scenie nowe oblicze.
/ 12.05.2021 18:08

Trwa właśnie emisja tanecznego show TVP, czyli „Dance Dance Dance”, w którym celebryci z osobami towarzyszącymi tańczą do największych hitów i prezentują skomplikowane choreografie. Ich występy oceniają jurorzy, a na zwycięzców czeka wyjątkowa nagroda.

Kontrowersyjna choreografia Roxie Węgiel w „Dance Dance Dance”

Jedną z uczestniczek programów jest Roxie Węgiel, która tańczy w nim z przyjaciółką. Nastolatka wkłada w treningi mnóstwo serca i prezentuje coraz to nowe wcielenia. Ostatnio postawiła na bardzo drapieżną choreografię do jednego z utworów Britney Spears i zaskoczyła tym widzów oraz jury. 

Węgiel zdradziła, że na początku nieco obawiała się zarówno utworu, do którego tańczyła, jak i układu stworzonego dla niej przez trenera. 

Obawiałam się, bo to odważna piosenka, same słowa są już, nie powiem, że wulgarne, ale bardzo seksowne. Musiałam wyjść ze swojej strefy komfortu. Przekroczyć swoje bariery - wyjaśniła młoda wokalistka

Finalnie Roxie cieszy się, że miała możliwość pokazać się od innej, nieco bardziej dorosłej strony i uważa, że mimo charakteru samego utworu, choreografia zachowała klasę i nie była przesadzona. 

Czytaj także:
Związek Oliwii i Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie przetrwał próby czasu. Przypominamy historię ich miłości
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Porzucony przez rodziców nastolatek oczarował głosem jurorów „The Voice Kids”. Udział w programie był jego marzeniem