Skandaliczne słowa Violi Kołakowskiej o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Fani oburzeni

Fani Krzysztofa Krawczyka są oburzeni słowami Violi Kołakowskiej. Celebrytka wierzy, że jego śmierć była spowodowana przez szczepionkę przeciw COVID-19.
Urszula Wilczkowska / 07.04.2021 09:41

Odejście Krzysztofa Krawczyka jest nieodżałowaną stratą. Niestety dla niektórych ten smutny moment nie wystarczył, by choć raz zapomnieć o spiskowych teoriach dotyczących pandemii. Słowa Violi Kołakowskiej, którymi uraczyła swoich obserwatorów na Instagramie, wywołały prawdziwą burzę - i to całkiem słusznie.

Skandaliczne słowa Violi Kołakowskiej

Modelka od początku epidemii koronawirusa neguje jego istnienie, ale od kiedy ruszyły szczepienia, jej antycovidowa działalność przybrała na sile. Regularnie ostrzega swoich obserwatorów przed zagrożeniami płynącymi z - niesprawdzonych i nieprzetestowanych dostatecznie jej zdaniem - szczepionek. O ile większość osób oglądających te pseudonaukowe wynurzenia, śmieje się z tych słów, o tyle niestety całkiem spora grupa osób całkowicie się z nimi zgadza.

W ciągu ostatnich dni jednak na jej profilu na Instagramie rozgorzała prawdziwa wojna. Jaka? Między osobami głoszącymi nienaukowe i nie oszukujmy się, bardzo szkodliwe teorie, a tymi, które nie wierzą w międzynarodowy spisek koncernów farmaceutycznych. Wszystko przez to, że śmierć Krzysztofa Krawczyka, Viola Kołakowska połączyła właśnie z powikłaniami po szczepieniu na COVID-19.

Jest to przykre, ale właśnie o to chodzi, że Krzysztof Krawczyk zaszczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem. Dlatego krzyczymy, żebyście się nie szczepili, ponieważ szczepionka powoduje brak odpowiedzi immunologicznej na wirusa. Dlatego ci, którzy się szczepią, mogą w ten sposób zakończyć swój żywot
- mówi Viola Kołakowska.

W dalszej części swojego monologu modelka tłumaczy, że bez przyjętej szczepionki wirus nie zrobiłby nikomu nić złego. Szczepionka przeciw COVID-19 według niej nie ma na celu ochronienia nas przed pandemią. Co w takim razie ma robić? Tego już nie tłumaczy.

To też może cię zainteresować:
Sukienki uczestniczek „Ślubu od pierwszego wejrzenia” budzą skrajne emocje. Jak wyglądały panny młode?
Co jest najtrudniejsze w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Gwiazda „365 dni” odpowiada
Dlaczego Marta z „Rolnik szuka żony” nie pokazuje zdjęć córki? Szczera odpowiedź uczestniczki