Siostra Mariah Carey aresztowana za prostytucję

Mariah Carey fot. ONS.pl/ screen instagram whatspopindotnet
Chora na HIV kobieta błagała piosenkarkę o pomoc!
Edyta Liebert / 29.08.2016 14:12
Mariah Carey fot. ONS.pl/ screen instagram whatspopindotnet

Mariah Carey ma na koncie kilka skandali i kryzysów. Jej życie mogłoby znaleźć odzwierciedlenie na sinusoidalnym wykresie, bo artystka raz jest na topie, raz spada w dół, raz pokazuje klasę, a raz... zdumiewa swoim zachowaniem. Tym razem media nie zostawią na niej suchej nitki.

Powód? Mariah Carey jest nie tylko artystką i bizneswoman, lecz także filantropką. Udziela się w fundacjach i domach pomocy, jednak nie okazuje wsparcia swojej rodzinie. Jak dowiedziały się zagraniczne media, siostra wokalistki obdarzonej zdumiewającą skalą głosu (5 oktaw), została aresztowana i oskarżona o prostytucję. To ta sama siostra, która przyznała się, że jest nosicielką wirusa HIV.

Podobno nawet w tak trudnym momencie rodzina nie może liczyć na pomoc piosenkarki, której zarzuca się skąpstwo. Według informacji podanych przez gazetę Daily Freeman Alison aresztowano w ostatni weekend. Co gorsza, kobieta cierpi na HIV, o czym wspominała na początku roku w wywiadzie dla Daily Mail. Prosiła wtedy siostrę o pomoc:

Mariah, kocham Cię. Desperacko potrzebuję Twojej pomocy. Proszę, nie opuszczaj mnie w takim momencie.

Apel siostry spotkał się z obojętnością, odwrotną reakcją do zamierzonej. Carey nigdy nie utrzymywała dobrych stosunków z rodziną. Do konfliktu dołączył brat wokalistki, Morgan Carey, który jakiś czas temu powiedział w wywiadzie dla The Sun, że Mariah jest bezduszną osobą.

Reese Witherspoon i jej córka wyglądają jak bliźniaczki

Zapewne więcej przeznacza pieniędzy na jedzenie dla swojego psa, niż aby mieć pewność, że jej siostra ma odpowiednią opiekę. (...) Twoja siostra umiera i cierpi, a Ty gdzie jesteś? Myślisz, że jesteś taka wspaniała, ale jesteś wiedźmą. (...) To naprawdę straszne, że w momencie, kiedy ona pokazuje ten swój ogromny diament każdemu, to nie może ruszyć palcem, aby pomóc umierającej siostrze. Dlaczego nasza siostra-milionerka oraz jej narzeczony-miliarder nam nie pomogą? Mariah nawet nie pojawiła się w szpitalu.


– żalił się brat piosenkarki.

ONS.pl/kolaż polki.plJesteśmy zdania, że takimi słowami rodzina dolewa tylko oliwy do ognia. Z drugiej strony, jakie powody może mieć Mariah Carey, że odmawia pomocy krewnej?

Jak wyglądają dzieci Mariah Carey?

Redakcja poleca

REKLAMA