POLECAMY

Reese Witherspoon i jej córka są tak do siebie podobne, że aż trudno w to uwierzyć

Ava jest jej chodzącą kopią! Różni je tylko JEDEN detal...
Reese Witherspoon i jej córka są tak do siebie podobne, że aż trudno w to uwierzyć fot. ONS.pl

Reese Witherspoon jest ulubienicą milionów widzów. Jest sympatyczna i wesoła, a dodatkowo utalentowana. Jeśli chodzi o urodę, to jednak ma konkurencję, i to w postaci... własnej córki, która jest jej chodzącą kopią!

40-letnia Reese Witherspoon zaczynała swoją karierę już jako 7-latka. Dzięki niebywale delikatnej i subtelnej urodzie, córka chirurga i pielęgniarki z roku na rok stawała się niemalże rozchwytywana. Zadebiutowała w wieku 14 lat w filmie pt. "Wildflower" i od tamtej pory było niemalże pewne, że  kariera aktorki jest jej pisana. Propozycje pojawiały się niemalże każdego roku, a dorastająca Reese zaczęła bardziej selektywnie dobierać role do swoich ambicji. Początkowo grała urocze blondynki (kto nie zna "Legalnej blondynki" lub "Szkoły uwodzenia"?), ale nie dała się zaszufladkować. W końcu przyszedł czas na macierzyństwo. W 1999 roku urodziła pierwsze dziecko, córkę Avę Elizabeth, która jest do niej łudząco podobna!

 

Mother daughter time ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Córka aktorki jest równie piękna, jak jej mama. Dopatrzyłyśmy się jednak, że preferuje nieco inny styl, niż "Legalna blondynka". Ma kolczyk w nosie i zazwyczaj kolorowe włosy.

Reese Witherspoon jakiej nie znamy

Niestety, pierwsze małżeństwo z Ryanem Phillippe nie przetrwało i para rozstała się w 2008 roku, 6 lat po narodzinach ich drugiego dziecka, Deacona. Aktorka postanowiła jednak dać sobie drugą szansę i zdecydowała na związek z Jimem Toth, z którym ma 1,5-rocznego synka, Tennessee.

Kariera Reese Witherspoon

Aktorka silnie skoncentrowała się na swojej karierze kilka lat temu, kiedy to podjęła się wyzwania roli w "Spacerze po linie", za którą otrzymała Oscara! Znajduje się na liście topowych aktorek, wielokrotnie nominowana, zgarnęła ponad 15 prestiżowych statuetek i drugie tyle nominacji. Krytycy i publiczność są jej przychylni, a ona niezmiennie jest na fali. Dramatyczną oscarową rolą w "Dzikiej drodze" udowodniła, że potrafi grać nie tylko w komediach i jest przede wszystkim skromną i pracowitą mamą 3 dzieci. To typowa "dziewczyną z sąsiedztwa", której niczego do szczęścia nie brakuje. No, chyba że kolejnego Oscara!
 

Can you #namethatfilm? Post your answer in the comments.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Name That Film (@namethatfilm)

Zobacz koniecznie:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)