Single polskiego show-biznesu, Hanna Lis będzie gotować, a Violetta Villas kończy karierę - czyli ciekawostki z show-biznesu

Single polskiego show-biznesu, Hanna Lis będzie gotować, a Violetta Villas kończy karierę - czyli ciekawostki z show-biznesu
Marta Kosakowska / 05.02.2008 06:07

Hanna Lis poprowadzi program kulinarny, Mandaryna zwolniła Wiśniewskiego oraz co łączy Magdę Welc z Violettą Villas - m.in. o tym pisały w mijającym tygodniu gazety plotkarskie.

W mijającym tygodniu plotkowano na następujące tematy:

 

Hanna Lis będzie gotować na ekranie

Hanna Lis polską Nigella Lawson? - zastanawia się dwutygodnik Party. Znana dziennikarka informacyjna po prawie dwóch latach przerwy wraca do telewizji. Tym razem będzie gotować. Już w marcu na antenie TVN Style będzie miała miejsce premiera jej programu kulinarnego. Sami nie wiemy, jak skomentować tę radykalną zmianę frontu w telewizyjnej karierze pani Hanny – mały skok w bok czy nowa miłość, rokująca na przyszłość?

Fot. Party

 

Co łączy Magdę Welc i Violettę Villas?

Pierwsza dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką, druga – właśnie ją kończy. Rewia przypomina, że już wkrótce pożegnalny koncert Violetty Villas, podczas którego zostanie jej wręczony medal Gloria Artis. Na uroczystej gali wystąpi wiele znanych osób, w tym popularna zwyciężczyni Mam talent - dwunastoletnia Magda Welc. Podobno diva ma dla początkującej wokalistki kilka ważnych rad, jak poruszać się w świecie show-biznesu. Nastąpi więc symboliczne przekazanie pałeczki w sztafecie pokoleń. Z całym szacunkiem dla talentu i dorobku pani Violetty, mamy jednak nadzieję, że obejdzie się bez wskazówek w kwestii makijażu.

Fot. Rewia

 

Kożuchowska zrywa z wizerunkiem Hanki

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za polską ikonę stylu. Na telewizyjnych galach zawsze jest perfekcyjnie wystylizowana. Zupełnie przeciwnie niż jej serialowa bohaterka, Hanka Mostowiak. Na żywo pisze desperackiej chęci pani Małgosi oderwania się od wizerunku niezbyt stylowej postaci z M jak miłość. Kożuchowska podobno nie raz dostawała gęsiej skórki na widok „kreacji” z prowincji. Teraz, dla odmiany, czeka na nią nowe wyzwanie aktorskie i kostiumowe, ma się wcielić w postać Natalii Boskiej w serialu Rodzinka.pl, która w odróżnieniu od Hanki, będzie nosiła modne ubrania. Szykuje się polska modowa ikona na miarę Carrie Brahshaw?

 

Fot. MW Media

 

Wiśniewski rozstał się z Wiśniewską... po raz drugi

Telenoweli pt. Wiśniewski ciąg dalszy. Życie na gorąco donosi kolejnym rozstaniu Michała Wiśniewskiego z Mandaryną, tym razem rozstali się na gruncie zawodowym. Po zaledwie czterech miesiącach współpracy piosenkarka postanowiła zatrudnić w roli menedżerki swoją siostrę., Małgorzatę Mandrykiewicz. Tak czy inaczej, wszystko zostanie w rodzinie.

 

 

 

Fot. MW Media

 

Joanna Liszowska i jej matczyne dylematy

Popularna aktorka, Joanna Liszowska, która w maju zostanie mamą musi podjąć ważkie decyzji odnośnie przyszłości swojej córeczki. Świat i ludzie opublikował obszerny artykuł o dylematach przyszłej mamy, na które składa się decyzja o miejscu porodu (Polska czy Szwecja?) oraz modelu wychowania, na który zdecydują się przyszli rodzice. Bez względu na to, czy przyszli rodzice zdecydują się wychować dziecko w duchu polskiej czy szwedzkiej kultury, pani Joasi doradzamy poród w Szwecji. Wyższe becikowe.

Fot. Świat i ludzie

 

Single polskiego show-biznesu

Na koniec akcent utrzymany w klimacie walentynkowym. W Twoim Imperium gorąca lista znanych singli. W Klubie samotnych serc gotowych na miłość znaleźli się: Kinga Rusin, Małgorzata Foremniak, Filip Bobek i Magda Mołek. Pocieszające to czy dołujące?

Fot. MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/21.02.2011 10:45
Zawsze można coś znaleść dla siebie,....
/12.02.2011 14:59
hmmmm Bobek singiel :-) pysznie
/11.02.2011 15:28
Villasowa młodej dziwczynie poza wskazówkami przekaże też tuzin kotów i 4 kundelki
POKAŻ KOMENTARZE (1)