Sebastian Karpiel-Bułecka zdobył się na romantyczny gest. Czym zaskoczył żonę?

Czy Sebastian Karpiel-Bułecka na co dzień zdobywa się na romantyzm? Okazuje się, że ten jeden gest rozbawił Paulinę Krupińską.
/ 18.02.2021 10:16

Wielu mężczyzn na romantyczne gesty zdobywa się tylko z okazji walentynek... Paulina Krupińska zdradziła, czym tego dnia zaskoczył ją mąż.

Romantyczny gest Sebastiana Karpiela-Bułecki

Modelka wyznała, że żadne z nich w jakiś szczególny sposób nie celebruje dnia zakochanych. Uważa, że miłość należy sobie okazywać przez wszystkie dni w roku, a nie tylko 14 lutego.

Dodała, że codziennie starają się o tym pamiętać i mówić sobie „kocham cię”.

W walentynki małżonkowie nie widzieli się na żywo, mogli ze sobą jedynie porozmawiać przez komunikator. Modelka opowiedziała, jaką niespodziankę przygotował dla niej mąż.

Dzisiaj była taka zabawna sytuacja, dzwonię do swojego męża (...) i mówię: kochanie, może dzisiaj jakieś romantyczne słowo z okazji tego święta? On mówi, proszę cię, daj spokój, przecież tego nie obchodzimy.
- powiedziała Paulina Krupińska.

Okazuje się jednak, że w trakcie rozmowy przy zdjęciu jej męża zaczęły pojawiać się serduszka, co rozbawiło modelkę. I co, zadowolona? - miał spytać żonę, gdy zauważyła miłosne symbole.

Paulina Krupińska dodała także, że częściej niż sobie, wyznają miłość dzieciom. Uważa, że jest to bardzo ważne. To właśnie dzięki temu kiedyś będą potrafiły okazywać uczucia swoim partnerom.

Czytaj więcej o gwiazdach:
Czy syn Alicji Bachledy-Curuś pójdzie w ślady rodziców? Henry w tym roku skończy 12 lat
Córka Kasi Kowalskiej to wykapana mama. Zobacz najbardziej podobne mamy i córki w polskim showbiznesie
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, co studiuje jej córka. Kasia z „Klanu” nie poszła w ślady rodziny