Rafał Mroczek o romansie z Kasią Cichopek w „M jak miłość”: „Ciężko było mi to dźwignąć”

„M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Perypetie bohaterów śledzą miliony widzów, a sami aktorzy przyznają, że wątki bohaterów zaskakują czasem ich samych.
/ 20.05.2020 10:28

Rafał Mroczek i jego brat Marcin, od 20 lat wcielają się w role bliźniaków Pawła i Piotra Zduńskich. Ich losy poznaliśmy, kiedy jeszcze byli nastolatkami. Rafałowi Mroczkowi przyszło zagrać rolę buntownika i flirciarza, podczas gdy Marcin wcielający się w postać Piotra jest wierny Kindze, z którą związał się jeszcze w szkole średniej.

Między serialowymi braćmi kiedyś iskrzyło, dziś - skoczyliby za sobą w ogień. Rafał Mroczek wspomina, że ostatnie sceny, które przyszło mu zagrać, zdziwiły nawet jego.

Rafał Mroczek o pocałunku z serialową Kingą

W postać Kingi, bratowej Pawła Zduńskiego, wciela się Kasia Cichopek. Gdy poznawaliśmy ją w pierwszych odcinkach, Paweł pozwalał sobie na nieprzyzwoite zaczepki w stosunku do dziewczyny brata. Z czasem stał się oddanym przyjacielem, na którego zawsze mogła liczyć.

W ostatnich odcinkach serialu pojawił się wątek miłosny pomiędzy Pawłem a... jego bratową. Widzów na pewno zaskoczył rozwój wydarzeń, gdy w jednej ze scen Paweł i Kinga zaczynają się całować.

Nie wiem, jak to obronić nawet (...) Ciężko było mi to dźwignąć, ale to wyzwanie aktorskie, zresztą to scenariusz, który dostajemy.
- mówił w wywiadzie Rafał Mroczek.

Rafał Mroczek przyznał w wywiadzie, że ten wątek zaskoczył nawet jego i sam nie wie, jak wybronić zachowanie swojego bohatera.

Postać, w którą się wciela ma za sobą trudne doświadczenia: kolejny rozwód, ślub jego prawdziwej miłości Magdy (którą gra Anna Mucha) i problemy finansowe, które sprawiły, że sięgnął po alkohol. W tych trudnych chwilach mógł jednak polegać na przyjaciołach, którzy nie zostawili go w potrzebie. Niestety w pewnej chwili można było odnieść wrażenie, że Paweł zaczyna nadużywać wdzięczności Kingi, która korzysta z jego pomocy pod nieobecność męża.

W końcu sam Piotrek nabiera podejrzeń i decyduje się przeprowadzić z bratem trudną rozmowę.

To też może cię zainteresować:Czy nad serialem „Kogel-Mogel” ciąży klątwa? Aktorów spotykały tragiczne wydarzeniaJak zmieniała się Małgorzata Kożuchowska?Jakub Kucner na planie „M jak miłość”. Fanki oszalały na jego punkcie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)